• Informacje na temat:

  zdjęcia niemieckiej

Artykuły na temat: zdjęcia niemieckiej
 • "Dark": Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej serii

  Rozpoczęły się prace nad trzecim sezonem pierwszej niemieckiej oryginalnej produkcji Netflix, który będzie stanowił ostatnią część trylogii. Showrunnerzy Jantje Friese i Baran bo Odar tak opowiadają o zakończeniu serialu:

 • Marcin Dorociński w niemieckim serialu kryminalnym

  Widowiskowe sceny z udziałem samochodów i kaskaderów, a także znany aktor Marcin Dorociński w roli polskiego policjanta - wszystko to będzie można zobaczyć już sobotę w nadmorskim Świnoujściu, gdzie niemiecka ekipa kręci odcinek serialu kryminalnego.

 • "Telefon 110": Stenka i Gonera w nowym niemieckim serialu!

  Telewizja Polska i Rundfunk Berlin-Brandenburg zapraszają 20 grudnia do obejrzenia odcinka serialu kryminalnego "Telefon 110: Na granicy" z udziałem polskich aktorów - Danuty Stenki, Roberta Gonery, Klaudiusza Kaufmanna i Barbary Wysockiej. Odcinek zostanie pokazany w niemieckiej stacji Das Erste o godz. 20:15, a polscy widzowie obejrzą go tego samego dnia w TVP1 o godz. 21:25.

 • Koniec zdjęć do "Niewinnych" Anne Fontaine

  Na Warmii dobiegają końca zdjęcia do francusko-polskiej koprodukcji w reżyserii Anne Fontaine. Ekipa "Niewinnych" spędziła na planie w Polsce 7 tygodni.

 • Schwesta Ewa urodziła! Pokazała zdjęcie prosto ze szpitala!

  Ewa Malanda, bardziej znana jako Schwesta Ewa, będąc w ciąży, została skazana przez niemiecki wymiar sprawiedliwości na dwa i pół roku więzienia. Teraz celebrytka urodziła i pochwaliła się zdjęciem prosto ze szpitala.

 • Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino razem w łóżku

  Znani z "Tańca z gwiazdami" Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino wystąpili w roli kochanków w teledysku "Here I Am" niemieckiej grupy Vintage Vegas, która łączy pop ze swingiem.

 • "Wojenne dziewczyny": Zakończono zdjęcia do serialu

  Akson Studio zakończyło zdjęcia do serialu „Wojenne dziewczyny” (wcześniej "Morowe panny").

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Polska gwiazda odchudza się po porodzie! Jej gołe zdjęcia szokują!

  Schwesta Ewa (33 l.) postanowiła wrócić do dawnej figury. Nie postawiła jednak na ćwiczenia. Całą relację z wizyty u chirurga zamieściła oczywiście w sieci...

 • Kulesza, Buzek i Kulig u Anne Fontaine

  W ubiegłym tygodniu ruszyły zdjęcia do filmu "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine. Obrazu produkowany przez Mandarin Cinema i Aeroplan Film jest w całości realizowany w Polsce.

Zdjęcia na temat: zdjęcia niemieckiej
Wideo na temat: zdjęcia niemieckiej
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Kobieta w Berlinie

  Polsko-niemiecka produkcja ze wspaniałą muzyką Zbigniewa Preisnera. Poruszający film, o którym trudno zapomnieć. Koniec II-giej Wojny Światowej, kwiecień 1945 roku. Armia Czerwona wkracza do upadającego Berlina. To początek historii kobiet, które, zdane na łaskę radzieckich żołnierzy, musiały wybierać między przeżyciem a szacunkiem do samych siebie. Nie mając szans na obronę, próbowały znaleźć protektora, któremu mogłyby zaufać. Poruszający temat, o którym zarówno w kontekście II Wojny...

Dyskusje na temat: zdjęcia niemieckiej
 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  karpi to broniła od śmierci, a polskie dzieci chce zabijać, jeszcze na antenie niemieckiej, gdzieś to już było wrzesień 39'

 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  o mieszkanie i pełne konto w banku, wpuszczają za darmo? Druga historia na Heluw muzeum. Na byłej niemieckiej baterii z działami Schlezwig Holstein, był niemiecki motocykl z przyczepka. Za zrobienie sobie na nim zdjęcia w hełmie niemieckim trzeba było zapłacić kilka złotych. Pisało że to na odbudowę motocykla. Zapłaciłem w 2008 roku. Kilka lat później patrzę ten sam motocykl i ta sama tabliczka na