• Informacje na temat:

  zdjęcia obsady

Artykuły na temat: zdjęcia obsady
 • "Deep State": Rozpoczęto produkcję drugiego sezonu [zdjęcia, obsada]

  Zdjęcia do serialu ruszyły pod koniec sierpnia w Kapsztadzie. Produkcja będzie również kręcona w Maroku i Wielkiej Brytanii. W drugim sezonie poznamy kulisy niejasnych układów i zasady działania grup trzymających władzę. Po porażce operacji na Bliskim Wschodzie, ich uwagę skupiają bogate złoża surowców naturalnych w krajach położonych w ubogiej Afryce Subsaharyskiej. Do obsady najnowszej...

 • Bond 24: W czwartek poznamy tytuł i obsadę

  W czwartek poznamy tytuł i obsadę nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Początek zdjęć do obrazu w reżyserii Sama Mendesa zaplanowano na poniedziałek, 8 grudnia.

 • "Leśniczówka": Beata Fido dołączyła do obsady

  Odcinki z udziałem aktorki zobaczymy najprawdopodobniej po wakacjach. Fido cieszą zdjęcia w plenerze, choć na co dzień też obcuje z miłym otoczeniem - jej azylem jest klimatyczna Saska Kępa.

 • "Suicide Squad": Jest pierwsze grupowe zdjęcie

  Reżyser "Suicide Squad", David Ayer, zamieścił na Twitterze premierowe zdjęcie, na którym możemy zapoznać się z oddziałem Task Force X.

 • "Znaki": Karolina Owczarz dołącza do obsady

  Znana zawodniczka MMA i była pięściarka, Karolina Owczarz, pojawi się w nowej produkcji AXN, "Znaki", do której zdjęcia rozpoczęły się w maju. Serial zadebiutuje w telewizji jesienią.

 • "Piraci z Karaibów 5": Jest pierwsze zdjęcie Johnny'ego Deppa

  Producent Jerry Bruckheimer zaprezentował na Twitterze premierowe zdjęcie Johnny'ego Deppa z planu piątej części "Piratów z Karaibów".

 • "Fear the Walking Dead": Nowa postać! Karen David dołącza do obsady

  Trwają zdjęcia do piątego sezonu "Fear the Walking Dead", a my poznaliśmy kolejną aktorkę, która zagra jedną z głównych ról w produkcji. Co wiemy o jej postaci?

 • Stephanie Sigman dołączyła do obsady "Spectre"

  Meksykańska aktorka Stephanie Sigman dołączyła do obsady najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Brunetka pojawi się w "Spectre" obok Moniki Bellucci i Lei Seydoux.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Obsada marzeń

  Laurę Palmer, czyli Sheryl Lee, oraz jej przyjaciółkę Audrey Horne (Sherilyn Fenn), a wraz z nimi pozostałych 35 aktorów poprzedniej obsady, w tym m.in. Davida Duchovnego! Nieoficjalne plotki oraz informacja o tak wielkiej obsadzie wskazują, że mogą powstać nawet dwa sezony. Tym bardziej że na zdjęcia poświęcono aż 140 dni. Warto przy tym dodać, że David Lynch uparł się, by kręcić wszystko...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

Zdjęcia na temat: zdjęcia obsady
Wideo na temat: zdjęcia obsady
 • Weronika Rosati: Jestem tuż przed zdjęciami do nowego, polskiego serialu

  Weronika Rosati zdradziła swoje plany zawodowe na najbliższy czas. - Jestem tuż przed zdjęciami do nowego, polskiego serialu z bardzo fajną obsadą - powiedziała. Dodała jednak, że póki co nie może zbyt wiele mówić na ten temat. Przyznała jednak, że jej bohaterka nie będzie do niej ani bardzo podobna, ani też mocno się od niej różniła. Jaka rola była dla niej do tej pory najtrudniejsza?

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Ruszyły zdjecia do serialu „Szpiedzy w Warszawie”

  „Szpiedzy w Warszawie” to pierwsza kooperacja kreatywna pomiędzy BBC a TVP. Serial będzie realizowany w języku angielskim, dlatego poszukiwania obsady nie były łatwe. Dariusz Jabłoński, producent serialu, zapewnia jednak, że brano pod uwagę największe talenty. Jedną z głównych ról zagra Mirosław Zbrojewicz.

 • Skąd wiesz?

  Film z doborową obsadą, zdjęcia realizowane przed Janusza Kamińskiego i muzyką skomponowaną przez Hansa Zimmera ("Gladiator", "Mroczny rycerz", "Sherlock Holmes"). Reese Witherspoon, Owen Wilson, Paul Rudd i Jack Nicholson to gwiazdy najnowszej komedii Jamesa L. Brooksa (reżyser, autor scenariusza, producent), która w nowatorski sposób przygląda się odwiecznemu pytaniu - "skąd wiesz, że osobą, z którą się spotykasz to właśnie ten/ta?" Lisa (Witherspoon) jest kobietą, dla której aktywność...

Dyskusje na temat: zdjęcia obsady