• Informacje na temat:

  zdjęcia pameli

Artykuły na temat: zdjęcia pameli
 • Niedawno zagraniczne media donosiły o wypadku, któremu uległa aktorka. Teraz wyszło na jaw, co dokładnie się stało. "Bild" informuje, że głębokie rany na ciele Pameli Bach są spowodowane pogryzieniem przez psy! Aktorkę ponoć zaatakowały aż trzy psy, raniąc poważnie jej nogi oraz ręce. Ostatnio paparazzi przyłapali byłą żonę Hasselhoffa w drodze do lekarza. Zdjęcia nie pozostawiają...

 • Naga Pamela Anderson jak w "Psychozie"

  Pamela Anderson odtworzyła słynną scenę pod prysznicem z "Psychozy" Alfreda Hitchcocka na potrzeby nowej kampanii PETA (Ludzie na Rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt).

 • ...lokalnego browaru, skutkiem czego plakaty z jej wizerunkiem zdobiły ściany kanadyjskich pubów. Zdecydowała się także na zdjęcia do Playboya. Niedługo po tym, jak pojawiła się na okładce magazynu dla...

 • Dwayne Johnson w kinowej wersji "Słonecznego patrolu"

  Dwyane Johnson potwierdził na Twitterze, że wystąpi w kinowej wersji serialu "Słoneczny patrol". The Rock dorzucił też na Instagramie fotkę na skuterze wodnym.

 • Pamela Anderson (50 l.) chce się na siłę odmłodzić? Tak można sądzić, patrząc na jej najnowsze zdjęcia z gali The British Fashion Awards. Wygląda na to, że tym razem przesadziła z wypełniaczami i stąd ten niezbyt estetyczny efekt. Ciekawe, czy często ogląda swoje zdjęcia z młodości...

 • Pepsi ostrzega Pink

  Pink dostała ostrzeżenie od szefów firmy Pepsi, z którą podpisała niedawno lukratywny kontrakt reklamowy. Przedstawiciele kompanii zaniepokojeni są jej wyzywającym wyglądem i zachowaniem - duże obawy budzi jej nowy związek z Tommym Lee, perkusistą grupy Motley Crue, byłym mężem Pameli Anderson.

 • Pamela Anderson znów majstrowała przy twarzy!

  Nie jest tajemnicą, że aktorka jest fanką poprawiania urody. Ostatnio chyba jednak nieco przesadziła z zabiegami upiększającymi, co możemy zaobserwować na zdjęciach z niemieckiego show, w którym wzięła udział. Jej twarz wydaje się naciągnięta do granic możliwości, przez co gwiazdę "Słonecznego Patrolu" aż trudno poznać. Uważacie, że Pamela Anderson powinna przystopować z poprawianiem urody...

 • Pamela Anderson w teledysku Kid Rocka

  Pamela Anderson, słynna amerykańska aktorka i modelk,a pojawiła się gościnnie w najnowszym teledysku Kid Rocka, ilustrującym piosenkę "Forever". Będzie to pierwszy utwór promujący kolejny album muzyka i partnera życiowego Pameli, zatytułowany "Cocky". Nowej płyty w sklepach możemy spodziewać się pod koniec stycznia.

 • Pamela Anderson gościem Warsaw Comic Con

  Gwiazda serialu "Słoneczny patrol" będzie gościem specjalnym Warsaw Comic Con - festiwalu popkultury skierowanego do fanów filmów, seriali, książek, komiksów i gier, który odbędzie się w dniach 24-26 listopada w Warszawie.

 • "Dżej Dżej": Bohater o dwóch twarzach

  "Samotny i bezradny w technologicznym chaosie współczesności", "żyjący w świecie wirtualnym", nie potrafiący radzić sobie z ludźmi - takiego bohatera w filmie "Dżej Dżej" zagrał Borys Szyc. Komedię, która trafiła do kin 30 maja, wyreżyserował Maciej Pisarek.

Zdjęcia na temat: zdjęcia pameli
Wideo na temat: zdjęcia pameli
 • Lapońska odyseja

  "Lapońska odyseja" to komedia o Janne - facecie, który mieszka z Laponii w północnej Finlandii i który robi karierę żyjąc z zasiłku. Inari, jego dziewczyna, jest zmęczona jego życiowym nieudacznictwem. Janne nie był w stanie kupić cyfrowego TV box’a, nawet jak dostał na to pieniądze! Inari daje mu ostatnią szansę: jeśli nie uda mu się go kupić do świtu, odchodzi. Chłopak rusza więc wraz ze swoimi dwoma kumplami, by zdobyć upragniony dekoder. A w drodze do miasta muszą stawić czoła wielu...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.