• Informacje na temat:

  zdjęcia pań

Artykuły na temat: zdjęcia pań
 • Kamila Wybrańczyk rozebrała się w gazecie dla panów! Co na to Artur Szpilka?!

  Tego chyba jeszcze nie było. Na okładce gazety "CKM" pojawił się mężczyzna. Czasopismo słynące z rozbieranych zdjęć pięknych pań chyba pierwszy raz zdecydowało się umieścić na zdjęciu faceta - tym razem partnera modelki. Kamila jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i już na swoim profilu niejednokrotnie pokazywała gorące zdjęcia, na których chwaliła się kobiecymi kształtami...

 • Zdjęcia plenerowe do "Pań Dulskich"

  Do refleksji nad kondycją mieszczaństwa ma skłaniać film Filipa Bajona "Panie Dulskie", inspirowany dramatem Gabrieli Zapolskiej. Plenerowe zdjęcia do obrazu powstają właśnie w Lublinie, gdzie rozgrywa się jego akcja.

 • Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski rozstali się? Gazeta publikuje sugestywne zdjęcia

  ...nigdy nie potwierdzili tego oficjalnie, podobno w 2008 roku wzięli ślub we Francji. - Jestem jej mężem, bratem, ojcem, kochankiem. Która z pań w głębi serca nie chciałaby usłyszeć takich słów od swojego(...) Grażyna Szapołowska.   Jak widać na zdjęciach opublikowanych przez "Życie na gorąco", sama nie jest.

 • Ślubne zdjęcie George'a Clooneya

  Ślubne zdjęcie George'a Clooneya i Amal Alamuddin trafiło na okładkę magazynu "People". Para wzięła ślub w ubiegłą sobotę, 27 września, w Wenecji.

 • Magdalena Malicka pokazała gorące zdjęcia! Dziewczyna Tomasza Karolaka robi wrażenie!

  ...wybrance swojego byłego Viola. Ona przecież również swojego czasu robiła karierę jako modelka i trudno uniknąć porównań dwóch pań do siebie.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Filip Bajon kręci "Panie Dulskie"

  Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska i Mateusz Kościukiewicz są w obsadzie "Pań Dulskich" w reż. Filipa Bajona. Zdjęcia do filmu, opowiadającego o "formie duchowej mieszczaństwa", z akcją rozgrywającą się m.in. w latach 90., trwają w Warszawie.

 • Aleksandra Popławska: Z nagością za pan brat

  Aleksandra Popławska, czyli Alicja Wakar z "Miasta skarbów", jako jedna z nielicznych polskich aktorek nie wstydzi się nagości. Zarówno tej w filmach, na sesjach zdjęciowych, jak i w życiu prywatnym. Śmiało przyznała to w jednym z wywiadów.

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • Dorota Szelągowska: Z ojczymem za pan brat!

  Dorota Szelągowska (38 l.) jest szczęśliwa, bo w jej rodzinie w końcu zapanowała zgoda i spokój...

 • Wojciech Wysocki: Gdybym zdjął spodnie...

  - Najczęściej jest tak, że mediów nie interesuje moje rozprawianie o moralności. Natomiast co innego stałoby się, gdybym zdjął spodnie i paradował w gaciach po mieście. Skandal gotowy i wtedy wszyscy by chętnie o mnie mówili i pisali. A tak? Kogo ma interesować to, co ja myślę? - Wojciech Wysocki dał się mimo to namówić na rozmowę o małżeńskiej wierności.

Zdjęcia na temat: zdjęcia pań
Wideo na temat: zdjęcia pań
 • Agnieszka Woźniak-Starak ciężko pracuje na ściance! Jak wypadły inne gwiazdy?!

  Na jesiennej ramówce TVN-u nie zabrakło oczywiście największych gwiazd tej stacji. To okazja do zaprezentowania swojego programu, a także... samego siebie. Celebryci chętnie pozują do zdjęć na tzw. "ściance". Tym razem prym w tej pracy wiodły Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.), Martyna Wojciechowska (43 l.) i Agnieszka Chylińska (42 l.). Która z pań wypadła najlepiej? (INTERIA)

 • Magda Steczkowska lubi być porównywana do Agaty Kornhauser-Dudy

  Magda Steczkowska przyznała w wywiadzie dla Wideoportalu, że wciąż porównywana jest do Agaty Kornahuser-Dudy. Wokalistka nie ma nic przeciwko tego typu skojarzeniom. Jakiś czas temu obie panie spotkały się i zrobiły sobie wspólne zdjęcie. Magda przyznała, że nie uważa, że jest podobna do żony prezydenta. Nie martwi się jednak porównaniami do tak pięknej kobiety, jaką jest polska pierwsza dama. (WideoPortal/x-news)

 • Jarosław Kuźniar otworzył swoją pierwszą wystawę fotograficzną

  Do końca marca w Szczawnicy można oglądać wystawę zdjęć z podróży autorstwa Jarosława Kuźniara. Dziennikarz uznał, że po wielu latach robienia zdjęć, podczas licznych wyjazdów, przyszedł czas na pokazanie ich światu. Na ekspozycję trafiło osiemnaście fotografii, m.in. z Libanu, Japonii i Syberii. Zdaniem Kuźniara największe wrażenie na widzach powinny zrobić zdjęcia z Libanu, które wykonał tuż po

Dyskusje na temat: zdjęcia pań
 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  No cóż, biologia Pań jest taka, jaka jest.

 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Skąd, wręcz przeciwnie, znajomość którejkolwiek z tych pań mogłaby świadczyć o dysfunkcji:).

 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Artykuł w sam raz dla tych, którzy chcą się dowartościować czyimś kosztem. Swoją drogą ciekawe jak wygląda autor/ka w stroju kąpielowym.... Szacunek dla pań, które wyglądają jak kobiety - bez cięć i botoksu....

 • Re: "Czarnobyl": Skandaliczne zdjęcia na miejscu katastrofy?

  Jest tyle chętnych pań, że pycinę mam zawsze umytą.

 • Re: "Czarnobyl": Skandaliczne zdjęcia na miejscu katastrofy?

  UPALNA prośba do Pań - mamy wielkie upały, więc prośba żebyście codziennie brały jeden-dwa prysznice, używały mydła (to nie boli!), dezodorantów na umyte ciało (to nie gryzie!) i wygoliły się pod pachami, klacie i narządach rodnych, bo nie da się jeździć komunikacją miejską czy robić zakupy w sklepie. Niemiłosiernie wali od was dorszem jak ze sklepu rybnego. Dziękuję.

 • Re: "Klan": Dorota Naruszewicz z przytupem wraca do show-biznesu

  Wydaje mi się, że tej maści komentarze są drwiną z twórczej działalności pewnych fotografów, którzy w tym programie robią trochę dziwne zdjęcia. Niektóre to de facto prawie pornografia. Majtki są(...) specjalnie by zwiększyć oglądalność, wiec po co się czepiać takich komentarzy? Widać, że ktoś wpadł na pomysł pokazywania kroczy występujących pań, by oglądalność rosła!

 • Re: Dziś też to robi! Jej twarz jest wyjątko...

  Zdjęcia są zmanipulowane, bo niektóre z tych pań np. A.Huston czy Boyle po prostu przytyły , gołym okiem widać, że ingerencje skalpela są niewielkie. Pozostałe wyglądają tak, jakby wszystkie poprawiały się u tego samego chirurga plastycznego. Efekt ten sam, monstrum.

 • Re: Dziś jej uroda jest tylko wspomnieniem.

  co za tępak podpisywał i wybierał te fotki... może niektóre panie przesadziły z "upiększaniem" i teraz nie wyglądają korzystnie, ale wstawiać tutaj ich zdjęcia i w taki sposób je podpisywać może tylko jakiś prostak... zero szacunku do przemijania... a fotka pani Anny Dymnej ( i pozostałych pań również ) wspaniałej kobiety z wielkim sercem (prawdopodobnie chorej) w tym miejscu to totalny brak

 • Re: Dziś jej uroda jest tylko wspomnieniem.

  POPIERAM TWOJA WYPOWIEDZ i nie pojmuje, jak mozna chamskie wypociny przyjmowac do druku, co za tępak podpisywał i wybierał te fotki... może niektóre panie przesadziły z "upiększaniem" i teraz nie wyglądają korzystnie, ale wstawiać tutaj ich zdjęcia i w taki sposób je podpisywać może tylko jakiś prostak... zero szacunku do przemijania... a fotka pani Anny Dymnej ( i pozostałych pań również

 • Re: Dziś jej uroda jest tylko wspomnieniem.

  POPIERAM TWOJA WYPOWIEDZ i nie pojmuje, jak mozna chamskie wypociny przyjmowac do druku, co za tępak podpisywał i wybierał te fotki... może niektóre panie przesadziły z "upiększaniem" i teraz nie wyglądają korzystnie, ale wstawiać tutaj ich zdjęcia i w taki sposób je podpisywać może tylko jakiś prostak... zero szacunku do przemijania... a fotka pani Anny Dymnej ( i pozostałych pań również