• Informacje na temat:

  zdjęcia pary

Artykuły na temat: zdjęcia pary
Zdjęcia na temat: zdjęcia pary
Wideo na temat: zdjęcia pary
 • Mila Kunis i Ashton Kutcher pozywają "Daily Mail"!

  Ashton Kutcher i Mila Kunis pozwą brytyjski magazyn "Daily Mail". Powodem oskarżenia są dwa artykuły, które portal poświęcił córce pary - Wyatt. Magazyn bezprawnie opublikował zdjęcia paparazzi(...) do tych noszonych przez gwiazdy na publikowanych zdjęciach. Adwokaci pary twierdzą, że portal naruszył prywatność gwiazd oraz ustawę o ochronie danych osobowych. Pozew dotyczy wszystkich artykułów

 • Radek Majdan o nowym programie

  Małgorzata Rozenek i Radek Majdan poprowadzą wspólnie nowy program na antenie stacji TVN. Zdjęcia kręcone będą latem w kilku krajach europejskich. We wrześniu natomiast para zamierza hucznie uczcić pierwszą rocznicę ślubu.

 • Tom Daley i jego ukochany zostaną rodzicami!

  Słynny sportowiec i mistrz olimpijski w skokach do wody Tom Daley oraz jego ukochany Dustin Lance Black będą mieli dziecko. Para ogłosiła radosną nowinę na Instagramie. Daley podzielił się z fanami zdjęciem USG. 23-letni sportowiec i 43-letni reżyser skorzystali z surogatki. Daley i Black sformalizowali swój związek w 2017 roku. (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: zdjęcia pary
 • Re: "Na dobre i na złe": Pojednają się?

  Naprawdę świetny tekst który wiele wyjaśnia u tej pary od początku wakacji stale piszecie to samo tylko zmieniane są zdjęcia pod artykułem,żeby zachęcić fanów do śledzenia wątku.

 • Nowy facet dla Kingi

  A może dodacie jakieś wspólne zdjęcia tej pary? :)

 • Re: Czas rozliczeń

  ! albo chcieli usunąć całkiem !Bo wiadomo praca w teatrze może pokrzyżować plany serialowe ! . Każdy aktor pracuje w teatrze, aprodukcja serialu tak organizuje zdjęcia, zeby wszystko pogodzić(...) wobec tej pary. Będą problemy, bo problemy gwarantują, ze w wątku coś się będzie działo. Ale nie będą to zdrady, skoki w bok. A Witek znowu nie taki casanowa, żeby wszystkie na niego leciały