• Informacje na temat:

  zdjęcia powstają

Artykuły na temat: zdjęcia powstają
 • "Ojciec Mateusz": Trwają zdjęcia do nowego sezonu

  Przez pięć dni w Sandomierzu realizowano sceny do sześciu odcinków, które zobaczymy we wrześniu. Powstają tu ujęcia, w których ma pojawić się charakterystyczna zabytkowa zabudowa oraz pejzaż wzgórz i lessowych wąwozów, jakich nie ma się w okolicach Warszawy. Zdaniem Michała Pieli, serialowego aspiranta Nocula, praca w plenerze, zwłaszcza tu, ma swoje dobre i złe strony. Raz słońce, raz deszcz...

 • Zdjęcia plenerowe do "Pań Dulskich"

  Do refleksji nad kondycją mieszczaństwa ma skłaniać film Filipa Bajona "Panie Dulskie", inspirowany dramatem Gabrieli Zapolskiej. Plenerowe zdjęcia do obrazu powstają właśnie w Lublinie, gdzie rozgrywa się jego akcja.

 • ...psują widzom zabawę, dodając zdjęcia. W ten sposób powstają domysły, które pary pożegnały się już z Indiami, gdzie nagrywana jest druga edycja. Dorota Gardias oraz gwiazda "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka, jako pierwsze popełniły ten błąd i wisi nad nimi groźba kary, ponieważ swoimi zdjęciami i wpisami nie mogą sugerować, kto i kiedy zakończył zabawę. Za takie insynuowanie przebiegu programu mogą...

 • "Smoleńsk": Zdjęcia ruszą w lutym

  Zdjęcia do "Smoleńska" w reżyserii Antoniego Krauzego zaczną się pod koniec lutego w Warszawie - zapowiada producent Maciej Pawlicki. Pytany o krytyczną opinię ekspertów PISF na temat scenariusza, odpowiada: film ocenią widzowie.

 • "Czas honoru": Trwają zdjęcia. Co zobaczymy w nowych odcinkach?

  W Warszawie powstają najtrudniejsze odcinki nowej serii. 160 aktorów, ponad 1000 statystów, liczne grupy rekonstrukcyjne i pirotechnicy odtwarzają sceny z Powstania Warszawskiego.

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Ruszyły zdjęcia do 5. serii "rodzinki.pl"

  Rozpoczęły się zdjęcia do 5. serii "rodzinki.pl"! Nowe odcinki uwielbianego przez widzów serialu trafią na antenę TVP 2 już we wrześniu.

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • „Pensjonat nad rozlewiskiem”: Ewa Bukowska wraca nad rozlewisko po 8-letniej przerwie

  Do Nastajek koło Ostródy, gdzie powstają zdjęcia do „Pensjonatu nad rozlewiskiem”, lada moment przyjedzie Ewa Bukowska, która w 6. serii mazurskiej sagi wcieli się w matkę Pauli (Anna Czartoryska). Aktorka wraca do tej roli po 8-letniej przerwie...

 • Kto zajrzy na ul. Ćwiartki?

  Dworzec kolejowy w kamienicy? U Kiepskich nawet to jest możliwe. Jak Ferdynand da sobie radę z zagrożeniem? Powstają odcinki nowej serii "Świata według Kiepskich", w której pojawią się m.in. Jan Wieczorkowski, Michał Koterski i Henryk Gołębiewski.

Zdjęcia na temat: zdjęcia powstają
Wideo na temat: zdjęcia powstają
 • "Szpital": Jak powstają urazy i rany?

  Na potrzeby zdjęć w serialu zużyto 150 litrów sztucznej krwi i wiele kilometrów bandaży! Zobaczcie na własne oczy, jak powstaje charakteryzacja w "Szpitalu"!

 • "Szpital": Jak powstają rany i urazy?

  Na potrzeby zdjęć w serialu zużyto 150 litrów sztucznej krwi i wiele kilometrów bandaży! Zobaczcie na własne oczy, jak powstaje charakteryzacja w "Szpitalu"!

Dyskusje na temat: zdjęcia powstają
 • Re: "Ojciec Mateusz": Trwają zdjęcia do nowego sezonu

  Bardzo lubię ten serial...Swietnie dobrani aktorzy, role charakterystyczne (powodzenie każdego serialu!), wszystko toczy się lekko, a jednak to kryminał... Troszkę w starym stylu, ale ma mnóstwo uroku. Cieszę się, że powstają nowe odcinki. Jest tylko jeden problem.. Mieszkam za granicą i muszę się nieźle napocić, żeby obejrzeć choć jeden odcinek... TV Polonia była beznadziejna, ale chociaż