• Informacje na temat:

  zdjęcia pozostają

Artykuły na temat: zdjęcia pozostają
 • Koniec zdjęć do 8. sezonu "Rancza"

  Ekipa "Rancza" właśnie zakończyła zdjęcia do nowego sezonu. Premierowe odcinki kultowego serialu TVP 1 wyemitowane zostaną dopiero na wiosnę 2014 roku. Poznaj szczegóły!

 • "Smoleńsk": Zdjęcia ruszą w lutym

  Zdjęcia do "Smoleńska" w reżyserii Antoniego Krauzego zaczną się pod koniec lutego w Warszawie - zapowiada producent Maciej Pawlicki. Pytany o krytyczną opinię ekspertów PISF na temat scenariusza, odpowiada: film ocenią widzowie.

 • Wieści zza oceanu: "The Defenders" zostają na Netflixie, "Good Girls" i "Shooter"

  ..."The Defenders" pozostają na Netflixie! Ryan Philippe nadal kręci serial "Shooter" a stacja NBC przedstawia pierwszy zwiastun serialu "Good Girls".

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Czesław dostaje nagie zdjęcia fanek

  ...natarczywe fanki, które nie cofną się przed niczym, by tylko zdobyć obiekt swoich marzeń! - Dostawałem zdjęcia nagich fanek- mówi wokalista w "Pani". - Może ośmielają je te bzdury, które piszą(...) fankom pozostają więc tylko koncerty!

 • Arthur Reinhart o zdjęciach do "Idy"

  To bardzo odważny film. Prostota, z jaką został opowiedziany, robi wrażenie; operatorzy zeszli z głównej drogi na boczną, nieuczęszczaną przez Hollywood, efektem jest arcydzieło - mówi o nominowanych do Oscara zdjęciach do "Idy" zwycięzca Camerimage Arthur Reinhart.

 • Shawn Mendes oszukał fanów? Mamy dowody!

  O związku Shawna Mendesa (21 l.) i Camil Cabello (22 l.) mówi się w mediach już od jakiegoś czasu. Artyści nie komentowali plotek, ale zdjęcia, które wyciekły do sieci mówią same za siebie – artystów łączy gorące uczucie. Sami zobaczcie!

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • "Pakt": Serial dla wybrańców

  Świetne zdjęcia, bardzo dobry Marcin Dorociński i wciągająca fabuła. Tak w skrócie można przedstawić nowy serial HBO "Pakt". Jaka jest jego jedyna wada?

 • "Ze wszystkich sił": O wielkiej sile woli i rodzinie

  "Ze wszystkich sił" w reżyserii Nilsa Taverniera to wzruszająca historia walki o wspólne marzenia i jedność rodziny. Z każdą minutą akcja filmu oddala się od dramatycznego punktu wyjścia. Niesie ze sobą mocną dawkę sportowych emocji, optymizm i radość życia. Film trafi do kin 10 kwietnia.

Dyskusje na temat: zdjęcia pozostają
 • Zdjęcia wykonano 19 kwietnia w Los...

  Świetny serial, Hank nie marnuje czasu, wie, że życie jest za krótkie i jednocześnie zbyt piękne, żeby kochać się tylko z jedną kobietą, jak próbuje to robić wielu wyznawców różnych religii. Chociaż marzą skrycie o tym co robi bohater serialu i jego partnerki. Wizja urojonego grzechu zbyt przeraża, więc pozostają im tylko fantazje, dopiero na starość pukną się w głowę.

 • Re: Zdjęcia wykonano 19 kwietnia w Los...

  Świetny serial, Hank nie marnuje czasu, wie, że życie jest za krótkie i jednocześnie zbyt piękne, żeby kochać się tylko z jedną kobietą, jak próbuje to robić wielu wyznawców różnych religii. Chociaż marzą skrycie o tym co robi bohater serialu i jego partnerki. Wizja urojonego grzechu zbyt przeraża, więc pozostają im tylko fantazje, dopiero na starość pukną się w głowę. szkoda mi Ciebie