• Informacje na temat:

  zdjęcia przybiera

Artykuły na temat: zdjęcia przybiera
 • ...jest w dobrych relacjach z byłym mężem i jego obecną żoną, fakty temu przeczą. Co więcej, cicha wojna, która od dawna toczyła się między paniami, przybiera na sile. Z jednej strony Małgorzata KBRM(...). A bądź co bądź, Doda nadal jest wolna i... miewa szalone pomysły. To dało perfekcyjnej pani domu do myślenia. Wyraźnie przejęła więc styl bycia swej poprzedniczki. Jej gorące zdjęcia w bikini...

 • "Sputnik nad Polską": Przyznano nagrody

  "Jak mam na imię", wyreżyserowaną przez Niginę Sajfułłajewą historię o kobietach, uhonorowano Grand Prix 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Wśród laureatów są też twórcy filmów "Dureń", "Gwiazda", "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna".

 • Kuba Wojewódzki tęskni za Michałem Figurskim?! Co za zdjęcie!

  ..."Poranny WF" oraz "Śniadanie Mistrzów" były hitami radiowymi od 2008 roku. Rzesze fanów Wojewódzkiego i Figurskiego od poniedziałku do piątku słuchało wygłupów dwóch dziennikarzy. Z czasem program przybierał na sile, a żarty prowadzących robiły się coraz ostrzejsze. Niestety dla fanów audycji panowie zostali zdjęci z anteny w czerwcu 2012 roku. Wszystkiemu winien był niewybredny żart dotyczący...

 • Joanna Krupa zamroziła jajeczka na oczach milionów widzów

  Gdy Joanna Krupa obwieściła publicznie, że zamierza zamrozić swoje jajeczka, nie spodziewano się, że nastąpi to tak szybko. Serwis People.com opublikował wideo z wizyty Krupy u ginekologa.

 • Dlaczego Stużynska przybiera na wadze?

  Okazuje się, że pełniejsza figura aktorki to efekt specjalnych zabiegów ze strony charakteryzatorów serialu. W ten sposób grana przez nią postać ma stać się bardziej wiarygodna dla widzów. W polsatowskiej produkcji Stużyńska wciela się bowiem w zagonioną matkę trójki dzieci, a one z reguły czasu na siłownię nie mają. Jak widać na zdjęciach z planu, sama Magda nie ma nic przeciwko takiej...

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Wychudzona Lady Gaga na spacerze

  Lady Gaga (32 l.) wprawdzie nigdy nie miała większych problemów sylwetką, jednak były okresy, kiedy nieco przybierała na wadze. Patrząc na jej na najnowsze zdjęcia zrobione podczas spaceru nie sposób nie odnieść wrażenia, że ostatnio piosenkarka sporo schudła. Tak szczupłej bowiem jeszcze jej nie widzieliśmy. Wygląda korzystnie?

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Dominika Gwit (27 l.) nie utrzymała zbyt długo niższej masy ciała i już zaczęła przybierać na wadze!

 • Jungowska przybiera na wadze?

  Wygląda na to, że Edyta Jungowska (42 l.) będzie musiała trochę przybrać na wadze i lekko zmienić emploi.

Zdjęcia na temat: zdjęcia przybiera