• Informacje na temat:

  zdjęcia robiliśmy

Artykuły na temat: zdjęcia robiliśmy
 • Joshua Jackson nie zdradza sekretów Petera

  ...- Wszystko to, co dotyczy "Fringe", jest inne niż to, czego się spodziewałem, i inne niż to, co robiliśmy na początku - mówi Joshua Jackson, odtwórca roli Petera Bishopa w serialu, który u wielbiących go fanów wywołuje przyjemny dreszczyk grozy.

 • Polański w lipcu rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu

  Roman Polański w lipcu w Warszawie rozpoczyna zdjęcia do swojego najnowszego filmu, poświęconego szpiegowskiej aferze Alfreda Dreyfusa. Jest to temat, który już od dłuższego czasu mnie fascynował - mówił reżyser w czwartek w Krakowie.

 • Krystyna Janda: Mam żal do losu, że Edward umarł tak młodo

  Polonia, który zbudowała razem z mężem. Wstaje o piątej rano, czyta scenariusze i idzie do teatru. Każdy dzień wygląda tak samo. Często ogląda zdjęcia, bo sprawia jej to wielką przyjemność. Zawsze(...) aktorka, dodając: - Mam żal do losu, że Edward umarł tak młodo. Planowaliśmy mniej aktywne lata zawodowe. Robiliśmy teatr. W jakimś sensie zaczynaliśmy nowe życie. Dziś żyje tak jak żyła, tyle że nie...

 • "Warsaw by Night": Miasto, które nie zasypia

  "Warsaw by Night" w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz to nie tylko opowieść o ludziach i ich najskrytszych uczuciach, ale i o nowoczesnym, pełnym życia mieście, które niczym Nowy Jork nigdy nie zasypia.

 • "Na sygnale": Martyna powie „tak”!

  ...), intryganta, z którym moją bohaterkę łączył kiedyś płomienny romans. Aby skompromitować Martynę, posunie się nawet do szantażowania jej... "nagimi zdjęciami"! Zobaczymy je na ekranie? - W całej(...) moich marzeń i oczywiście powiedziałam "tak"! Lato mija - w Waszym przypadku to będzie pamiętne lato. Spędziliście je w jakimś niezwykłym, romantycznym miejscu? - Nie było to proste, bo zdjęcia do...

 • "Polowanie na muchy": Tajemnica okularów Małgorzaty Braunek

  O szale bitewnym, operatorze szybszym niż padający śnieg oraz kultowych okularach Małgorzaty Braunek opowiadali twórcy "Polowanie na muchy" podczas cyfrowej premiery filmu Andrzeja Wajdy. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • "Na dobre i na złe": Recepta na sukces

  ...robiliśmy sobie z nim zdjęcia! - wspomina Renata Berger. Dodaje, że wszyscy aktorzy nieźle się już orientują w medycznych zagadnieniach. Regularnie są zagadywani na ulicach z prośbą o wystawienie(...). Doktor Falkowicz musiał zostać! Lubią nas prawdziwi lekarze Zdjęcia do "Na dobre..." były kręcone w różnych miejscach, m.in. w warszawskim szpitalu na Banacha i Centrum Zdrowia Dziecka. Teraz...

 • Agata Kulesza: W obronie rodziny

  Telewidzowie polubili odważną, silną, bezgranicznie oddaną rodzinie Carmen, którą Agata Kulesza gra w serialu "Krew z krwi". Ucieszy ich zatem jej powrót. Czy jednak Carmen nadal jest tą samą kobietą? A może bardzo się zmieniła?

 • "Nad Niemnem": Justyna była buntowniczką

  ...egzaminów teoretycznych. Zostałam zaproszona na zdjęcia próbne. Ze względu na przygotowania do egzaminów nie za bardzo miałam do tego głowę, ale poszłam, powiedziałam monolog, a po paru dniach okazało się(...) olbrzymia odpowiedzialność, bo za każdym błędem czy pomyłką stały duże pieniądze. Robiliśmy dwie części filmu i cztery odcinki serialu. Serial był częściowo kręcony na gorszej taśmie, ale też importowanej...

 • Dorota Roqueplo: Moda jest ulotna

  Za kostiumy do historycznej megaprodukcji "Hiszpanka" odpowiadała Dorota Roqueplo, jedna z najbardziej doświadczonych specjalistek w swojej dziedzinie. "Jana Frycza, który zagrał Paderewskiego, ubrałam w gorset. To pomogło stworzyć mu postać" - tłumaczy w wywiadzie.

Zdjęcia na temat: zdjęcia robiliśmy
Wideo na temat: zdjęcia robiliśmy
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...