• Informacje na temat:

  zdjęcia ruchome

Artykuły na temat: zdjęcia ruchome
 • Brightalign, czyli przezroczyste nakładki ortodontyczne zamiast metalowego aparatu

  ...zgryzowych oraz wizualizacja efektów. Wykorzystuje się nowoczesne technologie i analizę cyfrową. Przed rozpoczęciem leczenia ortodonta bada pacjenta, robi zdjęcia i cyfrowe skany zębów. Na podstawie(...) aplikacji mogą wykonać podstawowe zdjęcia i skan twarzy w technologii 3D wprowadzić swoje dane i przesłać do centrali Brightalign. W informacji zwrotnej pacjent otrzyma informację dotyczącą kwalifikacji...

 • "Baranek Shaun" wreszcie w kinie!

  Baranek Shaun - choć nigdy nie wypowiedział ani jednego słowa - jest kultową postacią nie tylko wśród dzieci, ale i dorosłych. Zdobył serca milionów swoją zdolnością do wpadania w tarapaty i wciągania w nie innych mieszkańców swojej farmy. Kinowa wersja "Baranka Shaun" zadebiutuje na wielkim ekranie już 13 lutego.

 • Catherine Zeta-Jones majstrowała przy twarzy?!

  Aktorka od lat jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Od jakiegoś czasu jednak pojawiają się głosy, że coś niedobrego dzieje się z jej twarzą. W sieci można przeczytać komentarze, że Zeta-Jones przeszła operację plastyczną, inni z kolei sugerują, że regularnie stosuje botoks. W poniedziałek, 23 października, gwiazda pojawiła się na gali FIFA. Na zdjęciach z tej...

 • "Ida" zdobyła nagrodę Parlamentu Europejskiego

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego zdobyła tegoroczną nagrodę LUX Prize Parlamentu Europejskiego za zachęcanie w szczególny sposób do dyskusji o wartościach istotnych dla Unii Europejskiej. Polski film pokonał dwa inne nominowane obrazy: słoweński i francuski.

 • Kuba Badach skończył 43 lata, a Ola Kwaśniewska złożyła mu oryginalne życzenia

  Wielkie świętowanie! Kuba Badach właśnie skończył 43 lata. Z tej okazji Ola Kwaśniewska (38 l.) opublikowała specjalne życzenia urodzinowe. Pokazała też fotkę męża z dzieciństwa.

 • Jerzy Hoffman: Nie żegnam się z kinem

  Nie wiem, czy będę realizował jeszcze jakiś film, ale nie żegnam się z kinem, jestem wierny zasadzie: nigdy nie mów nigdy - przekonuje Jerzy Hoffman 40 lat po premierze "Potopu". Do księgarń trafił niedawno zawierający wspomnienia reżysera album poświęcony tej ekranizacji.

 • Lombard. Życie pod zastaw

  ...zainteresowała stara klisza znaleziona w aparacie. Postanawia wywołać film i zdjęcia. Zastawiony w lombardzie sprzęt rozbudza w nim na nowo dawne pasje. Wykorzystuje okazję, żeby zbliżyć się do Marty i robi jej zdjęcia. Podczas wspólnego wywoływania fotografii między młodymi dochodzi do pocałunku. Dziewczyna wycofuje się jednak, bo ma chłopaka. Lolek jest załamany...

 • Królowa Catherine Deneuve

  Catherine Deneuve ( "8 kobiet" , "Ruchome słowa" ) zagra główną rolę we francuskim filmie "Palais Royal", który przygotowuje aktorka i reżyserka Valérie Lemercier ("Goście, goście", "W piątek wieczorem"). Akcja komedii ma się rozgrywać w bliżej nieokreślonym europejskim kraju, wśród członków rodziny królewskiej.

 • Lombard. Życie pod zastaw

  ...zainteresowała stara klisza znaleziona w aparacie. Postanawia wywołać film i zdjęcia. Zastawiony w lombardzie sprzęt rozbudza w nim na nowo dawne pasje. Wykorzystuje okazję, żeby zbliżyć się do Marty i robi jej zdjęcia. Podczas wspólnego wywoływania fotografii między młodymi dochodzi do pocałunku. Dziewczyna wycofuje się jednak, bo ma chłopaka. Lolek jest załamany...

 • Pohoda: Jak przeżyć muzyczny festiwal z dzieckiem?

  Słowacki festiwal Pohoda świętował w tym roku pełnoletność. Gwiazdami 18. edycji imprezy, która w dniach 10-13 lipca odbyła się na lotnisku w Trenczynie, były "legendy": Kraftwerk , Suede oraz The Afghan Whigs. Muzycznych festiwali nie ocenia się jednak zazwyczaj w kontekście znanych headlinerów, tylko przez pryzmat osobistych odkryć. Słyszeliście kiedykolwiek o hiszpańskiej kapeli Seward lub włosko-francuskim duecie Putan Club? Spodziewajcie się ich wkrótce na katowickim Off Festivalu!

Wideo na temat: zdjęcia ruchome
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Italiani

  Najnowszy film w reżyserii Łukasza Barczyka, który zaprosił do współpracy wybitnego reżysera teatralnego, Krzysztofa Warlikowskiego i aktorów Nowego Teatru - Jacka Poniedziałka i Renate Jett. Główna rola w filmie Italiani to debiut aktorski Krzysztofa Warlikowskiego. Italiani to podroż w głąb intymnego świata mężczyzny (Krzysztof Warlikowski), jego relacji z rodziną i najbliższymi (Renate Jett, Jacek Poniedziałek), wyprawa w głąb obrazów i przeżyć tak osobistych, że aż paradoksalnie...