• Informacje na temat:

  zdjęcia ruszą

Artykuły na temat: zdjęcia ruszą
 • "Deadwood": Zdjęcia ruszą w 2018 roku?

  Serwis TVLine informuje, że zdjęcia do kontynuacji serialu "Deadwood" rozpoczną się najprawdopodobniej w 2018 roku. HBO nie potwierdziło tych informacji.

 • "Smoleńsk": Zdjęcia ruszą w lutym

  Zdjęcia do "Smoleńska" w reżyserii Antoniego Krauzego zaczną się pod koniec lutego w Warszawie - zapowiada producent Maciej Pawlicki. Pytany o krytyczną opinię ekspertów PISF na temat scenariusza, odpowiada: film ocenią widzowie.

 • "Star Trek": Zdjęcia ruszą jesienią

  Zdjęcia do najnowszego serialu rozgrywającego się w uniwersum wymyślonym przez Gene'a Roddenberry'ego rozpoczną się tej jesieni w Toronto.

 • Niebawem ruszą zdjęcia do "Złego"

  Twórca filmu "Wojna polsko-ruska" Xawery Żuławski zacznie w połowie marca zdjęcia do ekranizacji książki Leopolda Tyrmanda "Zły". Czołówce polskich aktorów towarzyszyć będzie 3 tys. statystów; inspiracją dla twórców ma być m.in. kino z lat 50. - powiedział reżyser.

 • "House of Cards": Zdjęcia do finałowego sezonu ruszą 8 grudnia?

  Producent serialu "House of Cards", studio Media Rights Capital, zamierza wznowić prace na planie szóstego sezonu. Według informacji serwisu TVLine zdjęcia miałyby (prawdopodobnie) ruszyć już 8 grudnia.

 • Polański w lipcu rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu

  Roman Polański w lipcu w Warszawie rozpoczyna zdjęcia do swojego najnowszego filmu, poświęconego szpiegowskiej aferze Alfreda Dreyfusa. Jest to temat, który już od dłuższego czasu mnie fascynował - mówił reżyser w czwartek w Krakowie.

 • „Nad rozlewiskiem”: Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia do 6. serii mazurskiej sagi!

  To już pewne - zdjęcia do 6. serii mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" z Joanną Brodzik w roli Małgosi Jantar rozpoczną się 6 czerwca i potrwają przez ponad dwa miesiące. Ekipa - z producentką Katarzyną Kalicińską na czele - kilka dni temu wróciła z Ostródy z pełną dokumentacją obiektów, w których rozgrywać się będzie akcja nowych odcinków. Tytuł serii i jej fabuła na razie trzymane są...

 • Sylwester Maciejewski: "Ranczo" jak rodzina

  8 marca rusza dziewiąty sezon "Rancza". Aktor, jako serialowy Maciej Solejuk, wraca na słynną ławeczkę przed sklepem.

 • "Wiedźmin": Prace nad kolejnym sezonem ruszą już wkrótce?

  ...(informacja taka pojawiła się na Twitterze, jednak post został skasowany). Redaktorzy spekulują więc, że zdjęcia do kolejnego sezonu ruszą za kilka tygodni. Z kolei w magazynie SFX pojawił się nowy wywiad...

 • Wszystkie światła na Cannes!19 filmów powalczy o Złotą Palmę

  Dziś wieczorem rusza 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes! 19 filmów walczyć będzie o Złotą Palmę, a pracami jury kierują w tym roku bracia Coen.

Zdjęcia na temat: zdjęcia ruszą
Wideo na temat: zdjęcia ruszą
 • "Pierwsza miłość": "To jest moja wina"

  Co wydarzy się w tym tygodniu? odc. 2740 Po SMS-ie od Natalii, Artur od razu rusza na spotkanie z kochanką. Tam zapomina o bożym świecie i po raz kolejny zawala sprawy rodzinne. odc. 2741 Mimo ostrzeżeń Melki, Radek decyduje się iść na spotkanie z "Hiszpanem". Wydaje mu się, że gangster opowie o przekrętach w klubie nocnym. odc. 2742 Wściekły "Rudy" próbuje na różne sposoby dowiedzieć się, kto jest tajemniczym kochankiem Natalii. Zjawia się w redakcji YOLO i żąda wydania zdjęć. odc. 2743...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Jarosław Kuźniar otworzył swoją pierwszą wystawę fotograficzną

  Do końca marca w Szczawnicy można oglądać wystawę zdjęć z podróży autorstwa Jarosława Kuźniara. Dziennikarz uznał, że po wielu latach robienia zdjęć, podczas licznych wyjazdów, przyszedł czas na pokazanie ich światu. Na ekspozycję trafiło osiemnaście fotografii, m.in. z Libanu, Japonii i Syberii. Zdaniem Kuźniara największe wrażenie na widzach powinny zrobić zdjęcia z Libanu, które wykonał tuż po

 • Wkręceni 2

  "Wkręceni 2" to kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 800 tysięcy widzów. Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu - z Szyją (Paweł Domagała) i Fikołem (Bartosz Opania) na czele - ruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu. A widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i plotkarskich portali. Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W...

Dyskusje na temat: zdjęcia ruszą