• Informacje na temat:

  zdjęcia ryszarda riedla

Artykuły na temat: zdjęcia ryszarda riedla
 • Zenek Martyniuk promuje swoją biografię: Fajnie dać ludziom coś do czytania

  Zenek Martyniuk (48 l.) przy wsparciu mediów narodowych kreowany jest na "kultową postać" i nowego idola Polaków - TVP Info porównała go ostatnio nawet do Ryszarda Riedla, lidera Dżemu. Gwiazdor disco polo jest z tego bardzo zadowolony, tym bardziej że promuje swoją książkę autobiograficzną "Życie to są chwile". Córka Grażyny Szapołowskiej przymierza się z kolei do nakręcenia filmu o autorze hitu...

 • Tomasz Kot: Sekret jego sukcesu

  "Bogowie" wynieśli go na szczyt! Dzięki roli Zbigniewa Religi wyjechał z Gdyni z nagrodą. Teraz nikt nie wątpi, że Tomasz Kot jest nie tylko najwyższym, ale i najlepszym aktorem w Polsce.

 • Tomasz Kot u szczytu formy zawodowej

  "Postawa Zbigniewa Religi może natchnąć do tego, że czasami warto zawalczyć i postawić na swoim" - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w słynnego kardiochirurga w filmie "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na zakończonym 20 września Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Riedel w "Spodku"

  Katowicki "Spodek" - największa hala widowiskowo-sportowa w Polsce - stał się w sobotę, 13 listopada, planem filmu fabularnego "Skazany na bluesa". Film opowiada o życiu charyzmatycznego wokalisty grupy "Dżem", Ryszarda Riedla.

 • Co z filmem o Ryśku Riedlu?

  Trzy tygodnie temu, 30 lipca, obchodziliśmy 8. rocznicę śmierci Ryszarda Riedla, legendarnego wokalisty grupy Dżem. Przy tej okazji po raz kolejny powrócił temat filmu "Skazany na bluesa", opowiadająca o jego życiu, którego realizacja miała rozpocząć się dwa lata temu. Jak powiedział nam znany reżyser i producent Jan Kidawa-Błoński, pomysłodawca całego projektu, jest szansa, że obraz jednak

 • Tomasz Kowalski nadal w śpiączce. Przyjaciele z "Must Be The Music" pomagają

  "Tomek dalej przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej i nabiera sił do dalszej walki" - to najnowsze informacje o stanie zdrowia ciężko rannego w wypadku na motocyklu Tomasza "Kowala" Kowalskiego, laureata czwartej edycji "Must Be The Music".

 • SBB: Nowy album 5 października

  Wspaniała wiadomość dla fanów legendarnej formacji SBB. 5 października nakładem Jazz'n'Java/Pomaton ukaże się nowa płyta zespołu, zatytułowana "Nastroje". Jakby dobrych wieści było mało, ukazało się już wznowienie albumu Józefa Skrzeka "Józefina", zaś na 16 września wyznaczono datę wydania albumu "Freedom - Live Sopot'78", dokumentującego koncert tria z Opery Leśnej w Sopocie.

 • "Komornik" dostał Orła 2006 - polską nagrodę filmową - dla najlepszego polskiego filmu, a jego twórca, Feliks Falk - Orła dla najlepszego reżysera. Ceremonia wręczenia tych nagród - przyznawanych przez Polską Akademię Filmową - odbyła się w poniedziałek, 27 lutego, w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 • Spotkania z twórcami w Warszawie

  Podczas 17. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego odbywają się nie tylko pokazy filmów. Organizatorzy aranżują również spotkania festiwalowej publiczności z twórcami niektórych prezentowanych obrazów oraz autorami ciekawych filmów, które czekają na swą premierę. We wtorek, 9 października, odbędą się aż trzy konferencje.