• Informacje na temat:

  zdjęcia trzyma

Artykuły na temat: zdjęcia trzyma
 • Alicja Bachleda-Curuś: Co ją nadal trzyma w Hollywood?

  ...spotykała się przed zdjęciami z pierwowzorem swojej bohaterki, co bardzo jej pomogło. Niektórzy nawet twierdzą, że teraz bez problemu mogłaby zająć miejsce w czołówce polskich aktorek.  Tymczasem Alicja(...) pojawiła się u boku m.in. Matthew Brodericka i Roberta Forstera, a niedawno skończyła zdjęcia do amerykańsko-irańskiej produkcji „Polaris”, to trudno powiedzieć, by była zasypywana propozycjami. Na pewno nie...

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Karolina Szostak kusi w bikini! Co za zdjęcia!

  Karolina Szostak (43 l.) odkąd przeszła metamorfozę i schudła kilkanaście kilogramów, zachwyca swoją sylwetką i ma szerokie grono fanów. Tym razem nie zawiodła ich i pochwaliła się zdjęciami z wakacji, na których pozuje w bikini...

 • "Film o szczęściu" powstaje w Krakowie

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do krótkometrażowej produkcji Michała Turlewicza zatytułowanej "Film o szczęściu". Można już zobaczyć teaser produkcji.

 • Nergala znowu poniosło! Zdjęcie oburzyło fanów!

  ....  Adamowi zdarzyło się też publicznie zachwycać swoimi jądrami. Zresztą nagość nie jest mu obca, bo często lubi się nią chwalić.  Ostatnio wstawił zdjęcia w ubraniach, ale i tak nie obyło się bez kontrowersji. Tym razem Nergal pozuje z głową manekina, którą trzyma w okolicach swojego krocza, symulując seks oralny.  Fani nieco się oburzyli... "Rozumiem, że chciałeś być zabawny, ale następnym...

 • Nominacje do Oscarów: Wpadka szefowej Akademii

  Podczas ogłaszania nominowanych do Oscara w kategorii "najlepsze zdjęcia" operatorów, prezydent Akademii Cheryl Boone Isaacs przytrafiła się niefortunna gafa. Nazwisko autora zdjęć do filmu "Mr Turner" - Dicka Pope'a, Isaacs przedstawiła jako "Poop".

 • Adam 'Nergal' Darski przesadził! Szokujące zdjęcie trafiło do sieci!

  Adam Darski (42 l.), lepiej znany jako 'Nergal' jest mocno kontrowersyjną postacią w polskim show-biznesie. Jego zdjęcia, zachowania, czy wypowiedzi często wprawiają w osłupienie fanów wokalisty. Tym razem nie było inaczej.

 • Tomasz Kot ogolił głowę do roli

  Przed Tomaszem Kotem kolejne aktorskie wyzwanie. Właśnie bierze udział w zdjęciach do komediodramatu "Życie jest piękne", w którym gra pierwszoplanową rolę. Film inspirowany jest historią zmarłego w 2009 r. aktora Tadeusza Szymkowa.

 • Beata Tadla świętuje urodziny syna! Pokazała wzruszające zdjęcie!

  ...najważniejszą i najpiękniejszą przygodą mojego życia. Bądź szczęśliwy, spełniaj marzenia i otaczaj się cudownymi ludźmi. Kocham Cię, Synku" - napisała dumna mama. W dodatku pokazała dwa zdjęcia, połączone w jeden kolaż. Na jednym zdjęciu 25-letnia Tadla trzyma małego Jaśka, a na drugim Beata trzyma już dorosłego Jana w tej samej pozycji, co 18 lat temu. Mama i syn chcieli odwzorować zdjęcie...

 • Filip Bajon kręci "Panie Dulskie"

  Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska i Mateusz Kościukiewicz są w obsadzie "Pań Dulskich" w reż. Filipa Bajona. Zdjęcia do filmu, opowiadającego o "formie duchowej mieszczaństwa", z akcją rozgrywającą się m.in. w latach 90., trwają w Warszawie.

Zdjęcia na temat: zdjęcia trzyma
Wideo na temat: zdjęcia trzyma
 • Anna Mucha obiecuje: "Mam trochę ciała i nie zawaham się go użyć"

  Anna Mucha (37 l.) już nie raz publikowała na swoim profilu na Instagramie odważniejsze zdjęcia. Jednym się to podoba, innym mniej, ale celebrytka nie ma zamiaru niczego zmieniać. Jak zdradziła(...) atutów, w związku z czym nie będę ich trzymała tylko i wyłącznie pod kołdrą” – obiecuje. Cieszycie się? (x-news/DDTVN)

 • Marta Manowska z "Rolnik szuka żony" ucieka na Filipiny!

  show. Z pobytu na urlopie planuje nakręcić filmy. – Chciałabym dużo zobaczyć, nabrać energii, spotkać nowych ludzi i z tym wszystkim wrócić tutaj, by zacząć od razu zdjęcia. Zabiorę ze sobą kamerkę GoPro. Będę chciała coś pokazać, spróbować coś zrobić, ale na razie trzymam to w tajemnicy – powiedziała Marta Manowska.

 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  O'Conora i Erola Sandera. Zdjęcia miały być wykonywane na terenie Niemiec i Polski, a fabuła była trzymana w tajemnicy. Premierę zaplanowano na 2015 r. Grabowski dementuje te doniesienia. - W różnych

Dyskusje na temat: zdjęcia trzyma