• Informacje na temat:

  zdjęcia vivienne

Artykuły na temat: zdjęcia vivienne
 • Zdjęcia bliźniąt Jolie i Pitta już są!

  Zdjęcia bliźniąt Angeliny Jolie i Brada Pitta zostały już opublikowane. Za wyłączne prawo do sesji zdjęciowej magazyn "People" zapłacił rodzicom 14 mln dolarów.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Michał Wiśniewski (44 l.) już rzadko pokazuje się w świecie show-biznesu. Jednak ochoczo udziela się w mediach społecznościowych i właśnie na jednym z portali pochwalił się zdjęciami z córką!

 • Marilyn Manson modelem

  Vivienne Westwood zaprosiła Marilyna Mansona i jego przyjaciółkę Ditę Von Teese do udziału w kampanii promującej nową kolekcję odzieży. Projektantka stworzy również kreację ślubną dla dziewczyny Mansona.

 • Brad Pitt straszy sądem

  Prawnicy aktora Brada Pitta ostrzegli we czwartek, że jeśli ktoś opublikuje zdjęcia aktora i jego niedawno powiększonej rodziny zrobione przez paparazzich, zostanie pozwany do sądu.

 • Jolie i Pitt wzięli ślub!

  Angelina Jolie i Brad Pit są już małżeństwem! Najsłynniejsza para Hollywood złożyła małżeńska przysięgę w sobotę, 23 sierpnia, we Francji - poinformowała agencja The Associated Press. Rzecznik Bragneliny potwierdził te rewelacje.

 • Michał Wiśniewski nie chce, by dzieci wyrosły na bananowych nastolatków! Zdradził, jak je wychowuje!

  Lider „Ich Troje” ma czworo dzieci z dwóch małżeństw (synów: Xaviera i Fabienne oraz dwie córki: Etienette i Vivienne). Wychowuje także syna obecnej żony Dominiki Tajner (39 l.). Mimo tej(...) się idealnym ojcem i przyznaje, że jak każdy popełnia błędy. "Uwielbiam, kiedy wspólnie spędzamy czas, robimy sobie pamiątkowe zdjęcia. Mam wrażenie, że dla nich – podobnie jak dla mnie – znaczy to...

 • Nietypowa suknia ślubna Angeliny Jolie

  Angelina Jolie poślubiła Brada Pitta w sukni zdobionej wyhaftowanymi rysunkami... jej dzieci. Brad, który zapomniał krawata, pożyczył na uroczystość krawat od swojego syna - oto szczegóły najbardziej oczekiwanego ślubu roku.

 • "M jak miłość": Śluby gwiazd, które nas zaskoczyły w minionym roku

  ...powiedzenie sobie sakramentalnego "tak". Aktorka do ostatniej chwili zapewniała, że nie planują ślubu, na który jak wyznała, bardzo naciskały ich dzieci. W końcu media obiegły zdjęcia Jolie w sukni(...) dwóch synów Maddoxa i Paxa. Córeczki, Zahara i Vivienne rzucały przed nią płatki kwiatów a Shiloh i Knox podawali obrączki. Do tego Pax wykonał tort weselny.Amerykańskie media nie ustają w domysłach...

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Będą sceny erotyczne

  Angelina Jolie i Brad Pitt są właśnie w trakcie produkcji filmu "By the Sea", którego Angelina jest reżyserką. W filmie nie zabraknie scen erotycznych aktorskiej pary.