• Informacje na temat:

  zdjęcia w mini

Artykuły na temat: zdjęcia w mini
 • Tess Holliday w "seksownej" mini na imprezie! Ludzie przecierali oczy!

  ...dość dużą popularnością, a paparazzi co rusz robią jej zdjęcia. Ostatnio sfotografowali ją w drodze do klubu. Modelka zwracała na siebie uwagę ultrakrótką mini oraz bluzką przypominającą piżamę...

 • "Epicentrum" na Blu-ray i DVD

  "Epicentrum", trzymający w napięciu film katastroficzny, zadebiutował 5 grudnia na płytach Blu-ray i DVD. "Mam nadzieję, że kiedy widzowie obejrzą ten film, będą pod wrażeniem potęgi Matki Natury" - mówi reżyser Steven Quayle.

 • Kozidrak tłumaczy się z ultrakrótkiej mini! "Puścił mi zamek"

  Zdjęcia z występu gwiazdy w warszawskim Teatrze Roma obiegły internet lotem błyskawicy.  Wszystko za sprawą ultrakrótkiej mini Beaty, która wywołała ogromne emocje. W komentarzach pojawiała się masa głosów, że kobiecie w jej wieku po prostu nie wypada nosić tak krótkich sukienek. Okazuje się, że Kozidrak nie planowała wcale wystąpić w tej kreacji. Niestety, tuż przed wyjściem na scenę dopadł...

 • "'Sto lat' śpiewała cała sala" (wywiad z Agnes Obel)

  "Uważam, że ma piękny głos, a jego barwa jest niezwykle unikatowa"- chwalił Agnes Obel David Lynch. Słynny reżyser przygotował remiks jednego z utworów Dunki, który znajdzie się na rozszerzonej wersji jej albumu "Aventine". Płyta ukaże się 10 października. Trzy dni później artystka wystąpi w Warszawie.

 • Anna Lewandowska w czerwonej mini. Jak wygląda przyszła mama?

  Ania jest dowodem na to, że kobieta w ciąży może czuć się kobieco i seksownie. Musimy przyznać, że trenerka wygląda kwitnąco. Tę tezę potwierdzają kolejne zdjęcia, które pojawiają się na jej Instagramie. Wczoraj żona Roberta Lewandowskiego brała udział w świątecznym spotkaniu z organizatorami Olimpiad Specjalnych, których Lewandowska jest ambasadorką. Jego przebieg uwieczniła na pamiątkowej...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • "The White Princess": Ruszają zdjęcia na planie

  ...13 czerwca ruszyły zdjęcia na planie najnowszej produkcji stacji Starz, czyli "The White Princess".

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Anna Mucha w ekstremalnie krótkiej mini!

  Anna Mucha (35 l.) pojawiła się na premierze spektaklu "Single po japońsku". Na tę okazję wybrała obcisłą i ekstremalnie krótką złotą sukienkę, która odsłoniła jej nogi. Najwidoczniej aktorka świetnie czuła się w takim stroju - aż promieniała i chętnie pozowała do zdjęć. Jak wam się podoba?

 • Ruszają zdjęcia do filmu o Paktofonice

  W Katowicach rozpoczyna się druga tura zdjęć do filmu Leszka Dawida "Jesteś Bogiem" o legendarnym zespole hip-hopowym Paktofonika.

Dyskusje na temat: zdjęcia w mini