• Informacje na temat:

  zdjęcia z filmu turysta

Artykuły na temat: zdjęcia z filmu turysta
 • Śnieg utrudnia zdjęcia do "Ojca Mateusza"

  ...filmowców... białym puchem. Jak przyznaje druga reżyser, "zastaliśmy białe miasto, co wpłynie pewnie negatywnie na montaż tego filmu. Sytuacje uratowali jednak sandomierscy strażacy". "Przyjechała(...) zdecydowanie mniejszym niż zalegający na dachach biały puch, był siarczysty mróz. Michał Piela czyli filmowy asp. Nocul na swoje zdjęcia czekał w Wydziale Inwestycyjno-Technicznym sandomierskiego urzędu miasta...

 • "Turysta" : Małżeńskie rozgrywki

  "Turysta" to zdecydowanie najlepszy film zeszłego roku w Szwecji. Ruben Ostlund, po niepokojącej "Grze", proponuje równie niewygodny dla widza małżeński teatr, rozgrywany w sterylnym, narciarskim kurorcie we Francji. I robi to perfekcyjnie.

 • Gwiazdy "Ojca Mateusza" zagrały z mieszkańcami Sandomierza!

  W środę, 2 lipca, na sandomierskim Rynku na mieszkańców miasta i turystów czekała niespodzianka. Każdy mógł się wcielić w jedną z postaci hitowego serialu "Ojciec Mateusz" i zmierzyć się z aktorami filmu w grze planszowej poświęconej kryminalnym zagadkom.

 • "Ida" Europejskim Filmem Roku?

  W Sewilli ogłoszono nominacje do 27. Europejskich Nagród Filmowych. Polska "Ida" jest jednym z faworytów tegorocznej edycji.

 • „Na dobre i na złe”: Falkowicz wróci do zdrowia?

  Boże Narodzenie i Sylwester to dla niego czas refleksji i wypoczynku. Obserwuje, jak rosną jego dzieci i robi wszystko, żeby wierzyły w Świętego Mikołaja. W przyszłym roku czekają go zdjęcia do słowackiego filmu, trzy premiery w Teatrze 6. piętro, rozstrzygnięcie plebiscytu Telekamery i kolejne spotkania z Falkowiczem na planie „Na dobre i na złe”.

 • Kolejna nagroda amerykańskich krytyków dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znów została doceniona za Oceanem! Polski kandydat do Oscara dostał nagrody Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z San Francisco dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego i za najlepsze zdjęcia.

 • Jolie o Deppie: Jesteśmy podobni

  Gdy Angelina Jolie i Johnny Depp spotkali się po raz pierwszy w życiu na planie nowego filmu "Turysta", okazało się, że mają przynajmniej jedną wspólną cechę - oboje są odludkami.

 • "Spectre": Bond nie daje rzymianom spać

  James Bond daje się rzymianom we znaki. Wszystko z powodu zdjęć do 24. filmu o słynnym agencie kręconym w tych dniach na ulicach Wiecznego Miasta. W ich trakcie mieszkańcy okolicznych domów nie mogą nawet z nich wychodzić.

 • Seriale promują polskie miasta

  .... Nic nie dzieje się jednak automatycznie i nikt nie jest w stanie zagwarantować takiego prostego przełożenia i natychmiastowego efektu. Obecnie w Gdańsku trwają zdjęcia do filmu Andrzeja Wajdy(...) szczególnym przypadku doszło do pewnego rodzaju transakcji wiązanej, serial ubogacony pięknymi zdjęciami miasta zainteresował wielu widzów, którzy również zapragnęli zobaczyć Sandomierz na własne oczy...

 • Michał Żebrowski: Jestem góralem z Warszawy

  Święta to dla Michała Żebrowskiego czas refleksji. Patrzy, jak rosną dzieci i robi wszystko, by wierzyły w Mikołaja. Czekają go zdjęcia do słowackiego filmu, trzy premiery w Teatrze 6.piętro, rozstrzygnięcie Telekamer oraz kolejne spotkania z doktorem Falkowiczem w serialu "Na dobre i na złe".