• Informacje na temat:

  zdjęcia z wesela

Artykuły na temat: zdjęcia z wesela
 • Ewa Mielnicka pokazała zdjęcia z wesela! Miała drugą suknię!

  Ewa Mielnicka (26 l.) 2 czerwca 2018 roku wyszła za mąż i choć od tego momentu minęły prawie dwa tygodnie, to świeżo upieczona panna młoda nadal przeżywa ten wyjątkowy dla niej dzień. Właśnie podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami ze ślubu i wesela, a także z sesji zdjęciowej ze swoim mężem.

 • Ruszyły zdjęcia do "Demona" Marcina Wrony

  Padł pierwszy klaps na planie nowej produkcji zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni - Marcina Wrony, autora głośnego "Chrztu". Film "Demony" oparty jest na motywach sztuki teatralnej "Przylgnięcie" Piotra Rowickiego.

 • Milena Lewandowska-Miros (31 l.), siostra Roberta, pochwaliła się fotkami z wesela. Trudno będzie jej uniknąć porównań do bratowej, bowiem na tę uroczystość założyła sukienkę w podobnym kolorze co Ania.

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

 • Sasha Knezevic wziął ślub?! Pokazał zdjęcia!

  ...zdjęciami ze swoją uroczą wybranką i synem. Fotki pochodziły ze ślubu i patrząc na nie, można było odnieść wrażenie, że to wesele samego Sashy i jego partnerki!  Dopiero podpis pod zdjęciami wyjaśnił nieco sytuację:  "Zdjęcia z wesela moich przyjaciół, na którym byłem w Szwajcarii".  Wygląda na to, że na ślub Knezevic'a trzeba będzie jednak nieco poczekać. Ciekawe, czy wówczas zaprosi na to...

 • Wypadek na próbie "Tańca z gwiazdami"! Jan Kliment z podbitym okiem

  Dzień przed kolejnym odcinkiem "Tańca z gwiazdami" Jan Kliment zaprezentował na Facebooku zdjęcie z podbity okiem. Winna jest nie Anna Wyszkoni, tylko... choreografka.

 • Piotr Woźniak-Starak pokazał wideo z wesela!

  ...się 27 sierpnia, a swoją uroczystość zorganizowali w Wenecji. Ceremonia była oczywiście utrzymywana w wielkiej tajemnicy. Tuż po uroczystości jednak w sieci pojawiło się kilka fotek z wesela. Później nawet sam pan młody postanowił podzielić się w internecie fotografiami z uroczystości. Jakiś czas temu opublikował fotografię ślubną, a także zdjęcia obrączek. Najwidoczniej dalej żyje tym ważnym...

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Wesele na raty

  Siódmy sezon serialu o życiu wiejskiej doktor weterynarii, Sylwii Kubus. W kościele zebrali się niemal wszyscy mieszkańcy wsi. Okazja jest niecodzienna _ ślub Sylwii i Dawida. Kiedy wszyscy wychodzą przed kościół i ustawiają się do pamiątkowego zdjęcia, nad Majaki nadciąga huragan. Welon Sylwii odfruwa. To początek katastrofy. Zamiast na wesele wszyscy biegną ratować dobytek. Orkan pokazuje swoją...

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

Zdjęcia na temat: zdjęcia z wesela
Wideo na temat: zdjęcia z wesela
 • "M jak miłość": Odcinek 1252.

  weźmie rozwód. Chodakowski radzi dziewczynie, by ukochanego rzuciła. Tymczasem Artur obserwuje z ukrycia rozmowę Marcina z Naomi i robi obojgu zdjęcia, które później przesyła Izie.

 • Piotr Głowacki: Spełniają się moje marzenia

  kamerą stanął brytyjski operator Michael Coulter, autor zdjęć do takich światowych hitów, jak „Cztery wesela i pogrzeb”, „Notting Hill” i „To właśnie miłość”. – Jest to świetna przygoda filmowa ze względu na postać operatora, który był również operatorem filmu „Cztery wesela i pogrzeb” oraz ukochanej komedii „To właśnie miłość”. Fantastycznie było stanąć przed jego kamerą – mówi Piotr Głowacki

Dyskusje na temat: zdjęcia z wesela