• Informacje na temat:

  zdjęcie 14

Artykuły na temat: zdjęcie 14
 • "Outlander": Pierwsze zdjęcia z 3. sezonu

  ...i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce. pic.twitter.com/u6aFEAflXm " additional="— Diana Gabaldon (@Writer_DG)" date="14 kwietnia 2017" user="Writer_DG" /> Przy okazji... Widzieliście to zdjęcie?

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się zdjęciem z synem

  Nie ma chyba żadnych wątpliwości, że największą miłością Alicji Bachledy-Curuś jest... jej syn! Aktorka dała temu właśnie wyraz, publikując zdjęcie z Heniem. Napisała, że jest on "jej oczkiem w głowie".

 • Koniec zdjęć do debiutu zwycięzcy Sundance

  Grzegorz Zariczny, twórca nagrodzonego na festiwalu w Sundance dokumentu "Gwizdek", zakończył zdjęcia do pełnometrażowego debiutu fabularnego "Fale". Ostatni klaps padł 19 listopada w Krakowie. Zdjęcia realizowano głównie w Nowej Hucie. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Takiego zdjęcia rodzina królewska jeszcze nie miała! Księżna Kate i Meghan zaskoczyły!

  Dziś, 14 listopada 2018 roku książę Karol obchodzi swoje 70. urodziny. W ten wyjątkowy dzień Pałac Kensington opublikował rodzinną fotografię, która wprost zachwyca! Takiego zdjęcia nie było już dawno w albumie rodziny królewskiej.

 • Lenny Kravitz w Łodzi. "Należę do was" (relacja, zdjęcia)

  Dla takich muzyków jak Lenny Kravitz występy na żywo to chyba najmilsza część wykonywanego zawodu. Nie inaczej było w poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała urocze zdjęcie z dziećmi!

  Dotąd media rozpisywały się głównie o samym dziennikarzu, a jego żona pozostawała raczej w tle. Teraz gazety i portale również ją biorą na warsztat. Sama zainteresowana od czasu do czasu pojawia się ściankach, zdarza jej się także udzielać publicznych wypowiedzi. Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) prężnie działa także na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 14 tys. osób! Żona Kraśki dzieli się...

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest

 • Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z synem! Czuć świąteczny klimat!

  Pierwszy raz Joasia wyszła za mąż w wieku 20 lat, związek ten zakończył się jednak rozwodem po 14 latach wspólnego życia. Właśnie z tego małżeństwa ma trzech synów. Nigdy nie ukrywała, że rola matki(...). Swoich fanów urzekła także wpisem jaki umieściła pod zdjęciem: "Nie wyobrażam sobie większego szczęścia, niż być mamą mam 3 wspaniałych synów. To tak jakbym sobie urodziła 3 aniołów, 3 protektorów...

 • Marta Lipińska i "dziewczyny z Ukrainy"

  14 kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu o roboczym tytule "Dziewczyny z Ukrainy". W jednej z głównych ról wystąpi Michałowa z uwielbianego przez widzów "Rancza".

Zdjęcia na temat: zdjęcie 14
Wideo na temat: zdjęcie 14
 • "Przyjaciółki": Anka wpada w szał!

  gość. Beata (Karolina Nowakowska) obwinia Zuzę za sytuację powstałą na jej ślubie. Robert (Krzysztof Wieszczek) znajduje w gazecie zdjęcie Ingi. Jest zły, że wzięła udział w kampanii. Inga postanawia(...). Drugi odcinek dziesiątej serii "Przyjaciółek" w czwartek - 14 maja, o godzinie 21:10 w Polsacie.

 • Wiedźma wojny

  14-letnia Kamona opowiada swojemu nienarodzonemu jeszcze dziecku jak nagle zmieniła się z niewinnego dziecka w żołnierza. Pewnego dnia na jej spokojną wioskę napadła grupa partyzantów. Spalili domy, zabili mieszkańców, a ją zmusili do okrutnego zamordowania rodziców. Osierocona trafiła do armii rebeliantów, gdzie matkę i ojca zastąpił karabin, a łzy, żal i smutek treningu psychicznego oraz fizycznego przetrwania. Indoktrynowana i narkotyzowana nauczyła się walczyć w imię idei, której nie...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.