• Informacje na temat:

  zdjęcie dodzie

Artykuły na temat: zdjęcie dodzie
 • Małgorzata Rozenek (jedna z młodszych w show-biznesie) postanowiła nieźle sobie zakpić z byłej żony jej męża!

 • Kleją się do siebie

  Sagi o niemogących się rozstać Dodzie i Radku Majdanie ciąg dalszy. Choć są po rozwodzie wciąż się spotykają.

 • Agnieszka Szulim tym zdjęciem musiała doprowadzić Dodę do szału!

  Doda również drze koty po rozstaniu. Syryjczyk zażądał od niej zwrotu wszystkich prezentów, co ponoć dość mocno wkurzyło piosenkarkę. Teraz Dodzie zapewne znów skoczyło ciśnienie, a to za sprawą(...), w jakim celu to zdjęcie trafiło do sieci! Naprawdę chcielibyśmy zobaczyć minę Dody, gdy zobaczyła to zdjęcie!  

 • Doda: "Afera majtkowa" trwa

  "Afery majtkowej" ciąg dalszy. "Super Express" poinformował o wystosowaniu pozwu przeciwko Dodzie i jej menadżerce Mai Sablewskiej.

 • Doda oddała pierścionek Haidarowi! Wrzuciła zdjęcia z Urzędu Skarbowego!

  Sprawa wartego 200 tysięcy złotych pierścionka, który Emil Haidar wręczył Dodzie, ciągnie się za celebrytką niemal od dnia ich rozstania. Ostatnio syryjski biznesmen pożalił się w jednym z tabloidów, że Rabczewska wciąż go nie zwróciła, choć nakazał jej to sąd.  Ponoć do jej domu wkroczył komornik, ale nie znalazł nigdzie słynnego pierścionka. "Ciągłe uniki pani Rabczewskiej jasno wskazywały...

 • Doda zarobi fortunę!

  Za reklamowanie sieci komórkowej Doda zgarnie aż trzy miliony złotych.

 • Majdan ujawnia prawdę o Dodzie

  W dniu, w którym Radosław Majdan obchodził urodziny i promował książkę, jego była żona, Doda, pobiła swego menedżera. Czy to przypadek?

 • Doda zniknie w Opolu

  Znamy już pierwsze szczegóły występu Dody podczas festiwalu Opole 2010.

 • Fani Behemotha protestują przeciwko Dodzie

  Po ukazaniu się w mediach artykułów na temat związku Doroty Rabczewskiej z Nergalem, liderem grupy Behemoth, fani metalowej formacji są oburzeni. Pocieszają się tym, że być może Doda padła ofiarą męskiego zakładu.

 • Kto tak naprawdę niszczy Dodę?

  Plotka rski magazyn "Życie na gorąco" odkrywa prawdziwego wroga popularnej piosenkarki...

Wideo na temat: zdjęcie dodzie
 • Epicentrum

  W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia. Film "Epicentrum" widziany oczyma zawodowych łowców burz, żądnych wrażeń...

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.