• Informacje na temat:

  zdjęcie lotniska

Artykuły na temat: zdjęcie lotniska
 • ...skończyły, jej synowie dopiero teraz mogą cieszyć się zimową przerwą. Mama i ojczym zabrali ich do Tajlandii. Na Instagramie Rozenek na pewno nam wszystko zrelacjonuje. Na razie wrzuciła zdjęcie z lotniska oraz pokoju hotelowego. Ta druga fotka zrobiła w sieci furorę. Małgorzata pozuje na niej w skąpym bikini, chwaląc się ponętnym ciałem!

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Krystyna wróci z Chorwacji! Mamy zdjęcia!

  Krystyna Lubicz (Agnieszka Kotulanka) wróci do domu z zagranicznego sympozjum, podczas którego - jak się okaże - zaatakowały ją groźne meningokoki. Poznaj szczegóły!

 • Harrison Ford rozbił się samolotem

  Harrison Ford przeszedł już operację po wczorajszej kraksie samolotowej. Aktor ma złamaną miednicę i kostkę.

 • Małgorzata Kożuchowska "przetrzepana na lotnisku". Nie rozpoznali w niej gwiazdy!

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) postanowiła wyjechać z rodziną na ferie w Dolomity. Niestety, urlop popsuła jej obsługa lotniska, która prawdopodobnie nie rozpoznała w niej gwiazdy i potraktowała wyjątkowo nieelegancko.

 • Dokument "Polscy ratownicy w Nepalu"

  Trzęsienie ziemi, do którego doszło 25 kwietnia w Nepalu, spowodowało kolosalne zniszczenia. Na pomoc Nepalczykom wyruszyła specjalnie wyszkolona grupa polskich strażaków. O ich pracy opowiada film dokumentalny "Polscy ratownicy w Nepalu", który zostanie wyemitowany w czwartek, 28 maja, na Discovery Channel, a następnie w czerwcu na antenie TVP Info.

 • Coco Austin (36 l.) została mamą pod koniec listopada 2015 roku. Celebrytka urodziła córeczkę, Chanel Nicole. Ojcem dziecka jest raper Ice-T. Dumna mama chętnie chwali się swoją małą pociechą. Na jej Instargramie aż roi się od zdjęć Chanel. Ostatnio z kolei całą rodziną chętnie pozowali na jednym z lotnisk. Choć córka rośnie jak na drożdżach, wciąż jest mniejsza od piersi swojej rodzicielki!

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.

 • Barwy szczęścia

  Kasia i Bartek odbierają z lotniska Stefana i Urszulę. Górka, słysząc, że Waleria się odnalazła, chce jak najszybciej do niej jechać. W Sokółkach pokazuje...

 • "Addio pomidory" na Open'erze

  The Who, Spice Girls i Kabaret Starszych Panów to artyści, którzy na Open'erze nie wystąpili. Podczas zakończonej właśnie 13. edycji festiwalu jego uczestnicy mogli jednak usłyszeć na żywo ich nieśmiertelne piosenki.

Wideo na temat: zdjęcie lotniska
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1799.

  Paweł dostaje od kolegi zlecenie realizacji niskobudżetowej reklamy, której akcja rozgrywa się na lotnisku. Podczas zdjęć Piasecki i Agata mają kłopoty z powodu braku odpowiednich pozwoleń, a przy okazji poznają pracującą w służbie ochrony lotniska Marzenę Kubiak. Gawron zleca Jewgienijowi posprzątanie bałaganu w mieszkaniu po pechowych lokatorach, ale po wykonaniu pracy nie zamierza Ukraińcowi

 • Epicentrum

  W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia. Film "Epicentrum" widziany oczyma zawodowych łowców burz, żądnych wrażeń...

 • Calvin Harris miał poważny wypadek!

  z lotniska. Czyżby miał dosyć nagonki mediów na swoją osobę? (Cover Video / x-news)

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...