• Informacje na temat:

  zdjęcie obiegło

Artykuły na temat: zdjęcie obiegło
 • Pizza na weselu księcia Harry'ego i Meghan? Zdjęcie obiegło internet

  ..." additional="— Daily Mail U.K. (@DailyMailUK)" date="20 maja 2018" user="DailyMailUK" /> Zdjęcie i wideo już obiegły sieć! #RoyalWedding (with a soul anthem for the first dance) https://t.co...

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Książę Harry ostentacyjnie ignoruje Meghan Markle? Zaskakujące wideo obiegło sieć

  Harry (34 l.) i Meghan (37 l.) zmagają się z pierwszym kryzysem małżeńskim? Niektórzy mogą wysnuć właśnie taki wniosek po obejrzeniu nagrania z ukrycia z księciem i księżną Sussexu w rolach głównych.

 • Chloë Grace Moretz: 17 lat i 50 ról na koncie

  Ma dopiero 17 lat i wszyscy wróżą jej zawrotną karierę. Chloë Grace Moretz dla roli jest w stanie zamknąć się na kilka tygodni w ośrodku odwykowym dla narkomanów, nauczyć się podstaw gry na wiolonczeli albo przyjeżdżać o 4 rano na plan filmowy, by poddać się wielogodzinnej charakteryzacji.

 • Robert Lewandowski zaśpiewał "Wehikuł czasu" na weselu Anny Korcz. Wideo obiegło sieć

  Robert Lewandowski (29 l.) udowodnił, że potrafi wrzucić na luz i dobrze się bawić. Na weselu Anny Korcz dorwał się do mikrofonu i przed wszystkimi gośćmi oraz para młodą... zaśpiewał piosenkę. Wideo już obiegło sieć.

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Oto prawda o ślubnym zdjęciu Harry'ego i Meghan. Nie było miejsca na przypadki

  To jedno z oficjalnych ślubnych zdjęć Harry’ego (33 l.) i Meghan (36 l.) obiegło media. Okazuje się, że na tej fotografii nie ma przypadków. Fotograf uchwycił wielkie uczucie między młodą parą, a także więź łączącą nową księżną z matką. A to nie wszystko.

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Zdjęcie Andrzeja Dudy i VIP-ów na pokazie gimnastyczek podbija sieć!

  ...z "Solidarności" i wiceministrem kultury Jarosławem Sellinem.  Panowie oglądali występy młodych gimnastyczek, które - sądząc po ich minach - wywarły na nich spore wrażenie. Zdjęcie autorstwa Dawida Żuchowicza z Agencji Gazeta wykonane zostało w styczniu, ale dopiero teraz obiegło sieć i wywołało prawdziwą burzę!  "To zdjęcie nigdy nie powinno powstać" - stwierdziła dziennikarka, Kamila Biedrzycka. Pod jej...

 • Helen Mirren: Przeklęte bikini

  Brytyjska aktorka Helen Mirren przyznała, że słynne zdjęcie w czerwonym bikini, które zrobiono jej trzy lata temu, będzie prześladować ją do końca życia.

Zdjęcia na temat: zdjęcie obiegło
Wideo na temat: zdjęcie obiegło
 • Co się stało z twarzą Umy Thurman?

  Uma Thurman padła ofiarą mody na operacje plastyczne? Świat obiegły właśnie zdjęcia aktorki, na których nie przypomina ona samej siebie. Co stoi za nowym wyglądem gwiazdy - chirurg czy może nieudany makijaż? (źródło: x-news)

 • Epicentrum

  W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia. Film "Epicentrum" widziany oczyma zawodowych łowców burz, żądnych wrażeń...

 • Felicjańska ostrzega: Jestem przed egzaminem na prawo jazdy!

  Niedawno media obiegły zdjęcia pięknego, bardzo drogiego samochodu. Chodziły plotki, że to samochód w prezencie dla Ilony Felicjańskiej. Modelka zaprzeczyła tym doniesieniom. "To nie był samochód, który zamierzamy kupić, tylko go oglądaliśmy. Nie ten będzie kupiony dla mnie" - wyznała. Gwiazda dodała, że po 7 latach od wypadku jest gotowa, by zdać egzamin na prawo jazdy. "Zdecydowanie jestem gotowa, uwielbiałam jeździć. Chcę zdać normalnie tak jak każdy to robi, ale nie boję się, czekam na to...

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

Dyskusje na temat: zdjęcie obiegło
 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, czyli Ma...

  oni jak wyjezdzali na wakacje to od razu na 2 tygodnie, tam się tak zjarali, a zdjęcie obiegło juz chyba wszystkie portale i jest z pokazu fryzur, ale co by nie pisac, i tak byli ładniejsza para niz teraz od kiedy Miki stał się astralnym