• Informacje na temat:

  zdjęcie rodzinne

Artykuły na temat: zdjęcie rodzinne
 • Magdalena Boczarska pokazała urocze rodzinne zdjęcie!

  Magdalena Boczarska (39 l.) i Mateusz Banasiuk (32 l.) w połowie grudnia 2017 roku zostali rodzicami. Jednak dopiero teraz zdecydowali się pokazać wspólne rodzinne zdjęcie!

 • Anna Wendzikowska nie pokazuje twarzy swojej córki

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką - mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • Olga Kalicka pokazała pierwsze rodzinne zdjęcie! Wyglądają pięknie!

  Olga Kalicka (25 l.) w styczniu 2019 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Od porodu minęło niewiele czasu, więc młoda mama stara się poświęcać każdą chwilę swojemu synkowi. Znalazła jednak czas, by zamieścić na profilu w mediach społecznościowych piękne zdjęcie, na którym jest cała rodzina!

 • Ruszyły zdjęcia do "Demona" Marcina Wrony

  Padł pierwszy klaps na planie nowej produkcji zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni - Marcina Wrony, autora głośnego "Chrztu". Film "Demony" oparty jest na motywach sztuki teatralnej "Przylgnięcie" Piotra Rowickiego.

 • Paulina Krupińska pokazała rodzinne zdjęcie! Jak uroczo!

  .... Wyznała, że sposobem na chorobową nudę jest przeglądanie zdjęć. To pozwoliło jej znaleźć naprawdę urocze zdjęcie z wakacji, na których była razem z dziećmi i Sebastianem. "Człowiek jak jest chory i leży parę dni w łóżku, to ma bardzo, bardzo, bardzo dużo czasu na nic nie robienie... np. przeglądanie zdjęć w telefonie. Nagle trafia na zdjęcie z wakacji i wtedy dałby wszystko żeby się tam...

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Robert Lewandowski odpoczywa po porażce na mundialu. Pokazał wzruszające rodzinne zdjęcie!

  ...się wraz z córką Klarą (14 m.) na bajeczne wakacje. Nie wiadomo dokładnie, gdzie przebywają małżonkowie, ale jest to z pewnością piękne i egzotyczne miejsce. Robert opublikował ich wspólne zdjęcie z plaży, gdzie w trójkę, trzymając się za ręce, idą w kierunku wody. Fani w większości zachwycali się rodzinnym zdjęciem, ale znaleźli się i tacy, którzy postanowili je złośliwie skomentować: "Tylko to...

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Paulina Krupińska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Urocze!

  Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) bardzo strzegą swojej prywatności. Do dziś nie pojawili się razem na żadnej oficjalnej imprezie, unikają też mówienia o swoim związku. I o ile na profilu modelki na Instagramie często pojawiają się zdjęcia córeczki, o tyle bardzo rzadko chwali się ona fotografiami partnera. Teraz zrobiła wyjątek i opublikowała fotkę przedstawiającą rodzinkę w komplecie! Jest ona, mała Antosia oraz Sebastian. Urocze! Przy okazji na zdjęciu możemy...

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Monika Olejnik krytykuje tabloidy

  Monika Olejnik skrytykowała tabloidy za zignorowanie prośby rodziny Anny Przybylskiej o nierobienie zdjęć podczas pogrzebu aktorki. Dziennikarka skomentowała również niedyskretne zachowanie lekarza Dariusza Zadrożnego.

Zdjęcia na temat: zdjęcie rodzinne
Wideo na temat: zdjęcie rodzinne
 • Anna Wendzikowska pokaże swoją córeczkę?

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką – mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • "Pierwsza miłość": "To jest moja wina"

  Co wydarzy się w tym tygodniu? odc. 2740 Po SMS-ie od Natalii, Artur od razu rusza na spotkanie z kochanką. Tam zapomina o bożym świecie i po raz kolejny zawala sprawy rodzinne. odc. 2741 Mimo ostrzeżeń Melki, Radek decyduje się iść na spotkanie z "Hiszpanem". Wydaje mu się, że gangster opowie o przekrętach w klubie nocnym. odc. 2742 Wściekły "Rudy" próbuje na różne sposoby dowiedzieć się, kto

 • Historie rodzinne

  Niezwykły, przełamujący gatunkowe konwencje film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley, pokazuje, że prawda zawsze zależy od tego, kto ją przestawia. Polley, w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. Rozmawia z wieloma osobami, otrzymując szczere, ale najczęściej sprzeczne odpowiedzi na te same pytania. "Historie rodzinne" w pasjonujący sposób odsłaniają kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu...

Dyskusje na temat: zdjęcie rodzinne