• Informacje na temat:

  zdjęcie roweru

Artykuły na temat: zdjęcie roweru
 • Komornik ścigał Kazimierza Marcinkiewicza na zawodach sportowych? "Chciał zabrać mi rower"

  Kazimierz Marcinkiewicz opublikował na Instagramie zdjęcie z informacją, że  wziął udział w warszawskich zawodach triathlonowych "Iron Man". Jak jednak zaznaczył, mało brakowało, by ich nie ukończył. To dlatego, że - jak przypomina "Super Express" - były premier ma długi alimentacyjne u swojej byłej żony Izabeli.  "Zostałem finiszerem choć nie poprawiłem wyników zeszłorocznych. Pierwszy raz...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • "Ojciec Mateusz": Cztery rowery ojca Mateusza

  Katarzyna Anczarska jest specjalistką od kryminałów. Obecnie związana z ATM GRUPA, w ramach której nadzoruje produkcję serialu „Ojciec Mateusz” dla TVP1. W swoim bogatym dorobku producenckim ma m. in. telenowelę dokumentalną „Prawdziwe psy” według pomysłu Patryka Vegi, obyczajowo-sensacyjnych „Strażaków”, serial dokumentalny „Taśmy grozy” czy kryminalny „Na krawędzi”.

 • "Speculum to po łacinie zwierciadło - każdy widzi w nim co chce" (wywiad ze Speculum)

  Speculum to swoista supergrupa, w której połączyli siły muzycy zespołów Bracia Figo Fagot, El Dupa i Cremaster. Pod koniec października ukazała się ich debiutancka płyta "Brak CD".

 • Dominika Gwit schudła? Pokazała nowe zdjęcie!

  ...jest jakby nieco mniej, a zauważyli to internauci, gdy ich ulubienica opublikowała zdjęcie z majówki.  Mimo sporej nadwagi, aktorka stara się spędzać czas aktywnie i tak też było teraz. Korzystając z wolnych dni, celebrytka wskoczyła na rower i pochwaliła się zdjęciem na swoim profilu w mediach społecznościowych.  "Schudłaś, dobrze wyglądasz", "Domi, jakby Cię ubyło" - pisali fani w komentarzach...

 • Małgorzata Foremniak cały czas w ruchu

  Intensywne treningi sprawiły, że się przeforsowała. Małgorzata Foremniak nie zrezygnowała z udziału w sierpniowym triathlonie, ale kontuzja nogi stawia jej start na długim dystansie pod znakiem zapytania. Czy uda jej się pokonać własne słabości i zdobyć cel?

 • Maciek Dowbor chwali się zdjęciami z wypadku!

  W serwisie społecznościowym Dowbor (35 l.) zamieścił swoje zdjęcie w ręczniku, na którym pokazuje wszystkie siniaki i zadrapania, jakie pozostały mu po upadku z roweru. Dobry sposób na promocję?

 • Anna Nowak-Ibisz: Specjalistka od gadżetów

  Nie wyobraża sobie życia bez czerwonej parasolki z lampką w rączce oraz noża do ostryg. Od trzech lat Anna Nowak-Ibisz zapoznaje nas z różnymi gadżetami, które ułatwiają życie. Robi to z sercem i pasją!

 • Boscy przesiądą się na rowery?

  Wszystko wskazuje na to, że Boscy wraz z przyjściem wiosny przesiądą się z wygodnego samochodu na... rowery. W dodatku zrobią to pod okiem wicemistrzyni olimpijskiej w kolarstwie górskim Mai Włoszczowskiej!

 • "Chce się żyć" podbija Nowy Jork

  Film Macieja Pieprzycy "Chce się żyć" został zwycięzcą zakończonego w niedzielę, 11 maja, w nocy X Festiwalu Filmów Polskich w Nowym Jorku. Nagrodę za najlepszą kreację aktorską otrzymał odtwórca roli głównej Dawid Ogrodnik.

Wideo na temat: zdjęcie roweru
 • Mój rower

  Mówi się, że mężczyźni nie rozumieją kobiet. A co jeśli jest jeszcze gorzej i nie rozumieją też siebie nawzajem? Najnowszy komediodramat Piotra Trzaskalskiego ("Edi" - zdobywca ponad 30. prestiżowych nagród filmowych), to nietypowy przewodnik po męskim świecie. Dlaczego niezależnie od wieku, gdy facet kocha, nie potrafi tego wyrazić słowami? Paweł (Artur Żmijewski), Włodek (Michał Urbaniak) i Maciek (Krzysztof Chodorowski) skazani na swoje towarzystwo przez kilka dni, nie przepuszczą żadnej...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Chłopiec na rowerze

  "CHŁOPIEC NA ROWERZE" to film skromny, prosty, potwierdzający wyrazisty styl i klasę braci Dardenne, dwukrotnych zdobywców Złotej Palmy w Cannes. W tym roku festiwalowe jury po raz kolejny doceniło belgijski duet przyznając im Grand Prix. Krytyka okrzyknęła "Chłopca na rowerze" "małym wielkim filmem" i najbardziej dojrzałym w ich dorobku. Nazywani "mistrzami ludzkiego humanizmu" Dardennowie od lat poszukują w swoich bohaterach takich cech, jak nadzieja czy bezinteresowna dobroć, które...