• Informacje na temat:

  zdjęcie zobaczcie

Artykuły na temat: zdjęcie zobaczcie
 • Edyta Herbuś zdecydowała się na metamorfozę? Tylko zobaczcie to zdjęcie!

  Edyta Herbuś (37 l.) jako blondynka! Niemożliwe? A jednak! Tancerka pochwaliła się swoją nową fotką, na której nie ma ani śladu po jej długich brązowych włosach.

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Półnaga Kasia Glinka na kajaku. Zobacz gorące zdjęcia!

  Katarzyna Glinka (42 l.) korzysta z wysokich temperatur, które obecnie panują w kraju. Aktorce było tak gorąco, że musiała ściągnąć górną część stroju kąpielowego i wskoczyć do rzeki. Zobacz roznegliżowane zdjęcia pięknej celebrytki.

 • Zdjęcia plenerowe do "Pań Dulskich"

  Do refleksji nad kondycją mieszczaństwa ma skłaniać film Filipa Bajona "Panie Dulskie", inspirowany dramatem Gabrieli Zapolskiej. Plenerowe zdjęcia do obrazu powstają właśnie w Lublinie, gdzie rozgrywa się jego akcja.

 • Lewandowscy wracają z wakacji. Seksowne zdjęcie Roberta

  Ania (28 l.) i Robert (28 l.) Lewandowscy przez ostatnie kilka dni wypoczywali w Dubaju. Robert powiadomił fanów, że dzisiaj kończą się ich wakacje i dodał zdjęcie. Zobaczcie jakie!

 • Fassbender jako Steve Jobs. Ruszyły zdjęcia

  Ruszyły zdjęcia do biograficznego filmu o życiu Steve'a Jobsa. W postać założyciela Apple'a wcieli się Michael Fassbender. Na ekranie zobaczymy również Setha Rogena i Kate Winslet.

 • "M jak miłość": Mamy zdjęcia z nowej czołówki

  Adriana Kalska zamieściła zdjęcie z Mikołajem Roznerskim. Czyżby oznaczało to, że Iza i Marcin będą w końcu razem? Fanów Lewińskiej może niepokoić obecność Marii Pawłowskiej (serialowa Ania(...) aktorki zostaną wykorzystane nie tylko w wątku Joasi (Chodakowska ma śpiewać na rocznicowej imprezie wspominkowej Tomka, zorganizowanej w Bistro), ale także w promocji serialu! Zobaczcie, jak...

 • "Smoleńsk": Zdjęcia ruszą w lutym

  Zdjęcia do "Smoleńska" w reżyserii Antoniego Krauzego zaczną się pod koniec lutego w Warszawie - zapowiada producent Maciej Pawlicki. Pytany o krytyczną opinię ekspertów PISF na temat scenariusza, odpowiada: film ocenią widzowie.

 • "Barwy szczęścia": Zobaczy jej nagie zdjęcia i... umrze?!

  Tomasz trafi do szpitala z objawami ostrego zespołu wieńcowego.

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

Zdjęcia na temat: zdjęcie zobaczcie
Wideo na temat: zdjęcie zobaczcie
 • "Gra o tron": Zdjęcia do 7. sezonu w Hiszpanii i na Islandii

  Zobaczcie kulisy zdjęć do najnowszego sezonu "Gry o tron"!

 • Epicentrum

  W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia. Film "Epicentrum" widziany oczyma zawodowych łowców burz, żądnych wrażeń...

 • Alżbeta Lenska w wersji dla dorosłych

  Zobaczcie seksowne zdjęcia jednej z najładniejszych polskich aktorek!

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

Dyskusje na temat: zdjęcie zobaczcie