• Informacje na temat:

  zdobyć zaproszenie

Artykuły na temat: zdobyć zaproszenie
 • Zaproszenie

  W kolejnym sezonie doktor Hank Lawson, po sześciu tygodniach rekonwalescencji po operacji, wraca do pracy w HankMedzie. Trafi do niego pacjentka, która...

 • 1000 zaproszeń na Festiwal Muzyki Filmowej do wygrania w RMF Classic!

  Do końca maja w radiu RMF Classic trwa konkurs dla słuchaczy "Na fali seriali", w którym można zdobyć zaproszenia na Międzynarodową Galę Seriali. Koncert odbędzie się 30 maja w ramach 8. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Edyta Górniak odpowiedziała na zaproszenie Dody! Wyszło niezręcznie!

  Tragiczna sytuacja spowodowana atakiem na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, a także rezygnacją Jurka Owsiaka (65 l.) z funkcji prezesa WOŚP, bardzo wstrząsnęła Dodą (34 l.). Piosenkarka wyciągnęła rękę do zwaśnionych z nią innych gwiazd - w tym Edyty Górniak (46 l.) i Justyny Steczkowskiej (46 l.). Na apel właśnie odpowiedziała Edyta.

 • "Taniec z Gwiazdami": Łapanowski zaprosi partnerkę na kurs gotowania

  - W pracę z nami tancerze wkładają kawałek życia i duszy - mówi Grzegorz Łapanowski, uczestnik 3. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W podzięce za tę pracę szef kuchni zamierza zaprosić swoją partnerkę na kurs gotowania.

 • Przemysław Kossakowski zdobył sympatię córki Martyny! To było dla niego wyzwanie!

  Przemysław Kossakowski (46 l.) i Martyna Wojciechowska (43 l.) są w sobie bardzo zakochani. Jednak na początku ich związku nie było łatwo. Podróżnik bardzo się stresował, czy córka jego ukochanej go zaakceptuje.

 • Calvin Harris znów z Ellie Goulding: Posłuchaj "Outside"

  "Outside" to najnowszy singel zapowiadający płytę Calvina Harrisa. Szkocki DJ do współpracy ponownie zaprosił brytyjską wokalistkę Ellie Goulding.

 • Charlize Theron zaprosiła Obamę na striptiz! Co on na to?

  ...młodszych wyborców. Aktorka bez zastanowienia poleciła mu inne miejsce, które jej zdaniem pozwoliłoby mu zdobyć większe uznanie. "Jeśli szuka pan innych grup wiekowych, to mogę pana zabrać do klubu ze...

 • OFF Festival: Ride przyjdzie do Katowic?

  Wiadomość o reaktywacji legendy shoegaze'u zelektryzowała fanów na całym świecie. W Polsce niemal natychmiast rozpoczęły się spekulacje, czy grupa zostanie zaproszona do naszego kraju.

 • Kto zdobędzie serce Jerzego?

  ...dochodzi też wspólny program kulinarny... Na szczęście wybranka Knappego nie jest kobietą, która łatwo się poddaje. Nadal kocha Jerzego, więc będzie starała się zdobyć go na nowo. Przed tą serią...

 • "Project Runway": Świetnie sobie radzą

  To dobra wiadomość dla wszystkich pasjonatów mody, kreatywnego krawiectwa i zdolnych, jeszcze nieodkrytych projektantów. Na ekrany wraca "Project Runway". Kto tym razem zdobędzie uznanie surowego jury i zachwyci widzów?

Zdjęcia na temat: zdobyć zaproszenie
Wideo na temat: zdobyć zaproszenie
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1721.

  od Stańskiego. Józek ostro podrywa Kamilę. Stara się zdobyć dziewczynę wszelkimi sposobami - od przejażdżki drogim autem po zaproszenie na mecz "Powiśla".

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.

 • Rozgrywka

  Ekranizacja powieści Patricii Highsmith. Bohaterami filmu "Rozgrywka" są charyzmatyczny i elegancki Chester MacFarland (Viggo Mortensen) oraz jego zjawiskowa i uwodzicielska żona Colette (Kirsten Dunst), którzy odbywają podróż po Europie. W jednym z ekskluzywnych hoteli zwracają na siebie uwagę przewodnika wycieczek, błyskotliwego Rydala (Oscar Isaac). Skuszony olśniewającą urodą Colette oraz bogactwem i wytwornością Chestera, Rydal bez wahania przyjmuje od amerykańskiej pary zaproszenie na...

Dyskusje na temat: zdobyć zaproszenie