• Informacje na temat:

  zdrady gwiazd

Artykuły na temat: zdrady gwiazd
 • Sylwia Wysocka: Zdrada nie do wybaczenia

  .... I nagle wszystko runęło jak domek z kart. Gwiazda bardzo przeżyła rozstanie z partnerem, ale zdrady nie potrafiła wybaczyć. - Stawiłam czoła tym emocjom. Wykrzyczałam swoje rozczarowanie(...) nie wygląda jednak na babcię i zapewne długo nie pozostanie sama. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • James Marsden słono płaci za zdradę

  "Z całego Hollywood ten gość ma najbardziej przerąbane!" - żartował z Jamesa Marsdena amerykański bloger. "W 'Supermanie' Lois Lane rzuciła go, dla wiadomo kogo, zaś w 'X-Men' kobietę odbił mu Wolverine. A jak już zagrał prezydenta w 'Kamerdynerze', to oczywiście był nim JFK i od razu dostał kulkę. Czy może być gorzej?". Fabuła elektryzującego thrillera "Loft" przynosi twierdzącą odpowiedź i sprawia, że aktor znów ma się czego obawiać!

 • Mick Jagger przyznał się do zdrady

  ...jej jednak obiecać, że ją poślubi. Musi być naprawdę naiwna, jeśli w to uwierzyła... *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Gwiazdy kina czytały "Naszą klasę"

  Amerykańskie gwiazdy filmu i teatru Ellen Burstyn i Kathleen Turner wzięły udział w czytaniu scenicznym sztuki Tadeusza Słobodzianka "Nasza klasa" w Nowym Jorku. Reżyserem czytania był Cosmin Chivu.

 • Izabela Skrybant-Dziewiątkowska: Doszło do zdrady?

  .... Zauważyłam, że Zbyszek bardzo się jej podoba - opowiada gwiazda Tercetu Egzotycznego w książce "Pamelo, żegnaj". I dodaje: "Tuż przed moim rozwiązaniem zespół pojechał na koncerty. W nocy miałam dziwny(...) nie kusić losu. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

 • Danuta Stenka: Anioł Stróż ustrzegł mnie przed zdradą

  .... Za żadne skarby nie chciałabym tego zmienić - wyznała aktorka w ostatnim wywiadzie w "Grazii". Danusia podobała się mężczyznom i okazji do zdrady miała wiele. Wkrótce po ślubie aktorka zostawiła(...)". - W związku z tym to ja się trzymam - żartuje gwiazda. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget

 • Tori Spelling: Zdrada scaliła jej małżeństwo

  Rok 2013 był dla gwiazdy serialu "Beverly Hills 90210" niezbyt udany. To właśnie wtedy wyszło na jaw, że jej mąż ją zdradza. Dean McDermott przyciśnięty do muru przyznał się do tego w ich rodzinnym(...). *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

Zdjęcia na temat: zdrady gwiazd
Wideo na temat: zdrady gwiazd
 • "Mąż czy nie mąż": Czy gwiazdy kibicują Michałowi?

  Czy można wybaczyć zdradę? Serialowej Marcie na pewno nie przyjdzie to z łatwością... Gwiazdy serialu "Maż czy nie mąż" zdradziły, któremu obozowi będą kibicować: pro- czy anty- Michałowemu! Sprawdźcie sami!

Dyskusje na temat: zdrady gwiazd
 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  kasę. Stają się osobami samotnymi i nieszczęśliwymi. Efektem tego później są zdrady, rozwody, liczne romanse, alkoholizm, narkomania, konflikt z prawem, choroby psychiczne. Kolejnym powodem staczania się niektórych gwiazd na dno jest brak oszczędzania pieniędzy. Szastają pieniędzmi na prawo i lewo. Kiedy mają w swoich rękach dość sporą gotówkę to szaleją do upadłego a później nie mają, za co żyć

 • Re: Miłość aż po grób? "Rozwody kościelne" gwiazd

  tak sobie wmawiaj, carolku. prawdziwa milosc jest bezwarunkowa, ale jest obustronna i w gre nawet nie wchodza zadne zdrady, wielkie upadki i bledy. ;)

 • Re: Co za obciach! Wpadki gwiazd na czerwonym dywanie

  Trzeba być fra jerem, totalnym zerem, żeby za s e ks płacić. Potem taki Edek, pa la nt , przynosi do domu syfa i zaraża żonę z dziećmi. A jak żona idzie do lekarza się leczyć, to taki whooj jeszcze ją o zdrady oskarża.

 • Re: Miłość aż po grób? "Rozwody kościelne" gwiazd

  Małżeństwo mogło być zawarte ale od samego początku było nie ważne. Np jedna strona zataiła, że jest chora na jakąś poważną chorobę. ( nie może mieć dzieci, chora psychicznie itp) , a okazało się to dopiero po ślubie, ktoś został przymuszony do zawarcie związku, albo chciał zyskać obywatelstwo.... powodów są setki, ale na pewno nie zdrady.

 • Re: Miłość aż po grób? "Rozwody kościelne" gwiazd

  Oni zapytali Jezusa: "Czy wolno oddalić żonę z jakiegokolwiek powodu" ? (a więc choroby psychicznej, egoizmu, alkoholizmu, braku potomstwa, zdrady, niedojrzałości do małżeństwa, źle złożonej przysięgi, oszustwa itd) a Jezus im odpowiedział: Kto oddala swoją żonę - chyba w wypadku nierządu - a bierze inną, popełnia cudzołóstwo. I kto oddaloną bierze za żonę, popełnia cudzołóstwo" (jedyny wyjątek

 • Re: Miłość aż po grób? "Rozwody kościelne" gwiazd

  Ludzie, podobnie jak nasi najbliżsi kuzyni, szympansy bonobo, nie są gatunkiem monogamicznym. I nic tego nie zmieni, natury oszukać się nie da. Zdrowy (fizycznie i psychicznie) samiec pokryje w życiu tyle samic, ile tylko będzie mógł. W ryzach trzymają nas jedynie wpojone od dzieciństwa normy społeczne i kulturowe. Im ryzyko zdemaskowania zdrady małżeńskiej mniejsze, tym lepiej to widać. I nie ma