• Informacje na temat:

  zdradzić

Artykuły na temat: zdradzić
 • Zdradzona

  Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej z zachowaniem wszystkich procedur stosowanych przez polskie sądy w rzeczywistości. Każdy odcinek rozpoczyna...

 • Rafał Mroczek trenuje crossfit

  Rafał Mroczek w programie "Przygarnij Mnie" postanowił zdradzić, jak dba o formę.

 • Kasia Kwiatkowska zdradziła płeć dziecka!

  Kasia Kwiatkowska (43 l.) niebawem zostanie mamą. W jednym z tabloidów postanowiła zdradzić płeć pociechy...

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Ewelina Lisowska zdradziła, z czym ma problem!

  Ewelina Lisowska (28 l.) jakiś czas temu wrzuciła do sieci zdjęcie bez makijażu, na którym widać sporo niedoskonałości. Fotka wzbudziła sensację, gdyż gwiazdy z reguły rzadko pokazują swoje niekorzystne zdjęcia. Teraz wokalistka postanowiła zdradzić, jak zamierza walczyć z wciąż pojawiającymi się zmianami skórnymi.

 • Radiohead pracuje nad nowym albumem

  Gitarzysta Johnny Greenwood w wywiadzie dla BBC zdradził, że Radiohead rozpoczęło prace nad nowym albumem.

 • Otylia Jędrzejczak (33 l.) chętnie dzieliła się radosnymi chwilami oczekiwania na dziecko, które przyszło na świat w kwietniu. Jednak pływaczka długo nie chciała zdradzić imienia, które wybrali z partnerem.

 • Lewis Hamilton pracuje nad własną muzyką

  Mistrz świata w Formule 1 zdradził, że każdą wolną chwilę spędza na tworzeniu muzyki.

 • "M jak miłość": Gwiazda w ciąży! Na baby shower zdradziła płeć dziecka!

  Antka Królikowskiego niebawem zostaną rodzicami, szczęśliwa przyszła mama podzieliła się już kilka miesięcy temu, a teraz postanowiła zdradzić kolejną ze swoich tajemnic. Na zdjęciu pochodzącym właśnie...

 • Maciej Stuhr czarującą blondynką

  W "Obywatelu" Maciej Stuhr daje się poznać od zupełnie nowej strony - między innymi jako ... atrakcyjna blondynka o uwodzicielskim spojrzeniu. Dlaczego tak wygląda i z kim flirtuje, tego dowiecie się już 7 listopada w kinach. Już teraz możemy jednak zdradzić, że w filmie wyreżyserowanym przez swojego ojca aktor eksperymentuje nie tylko z damskim przebraniem.

Zdjęcia na temat: zdradzić
Wideo na temat: zdradzić
 • "M jak miłość": Szok! Ośmielił się zdradzić Anetę!

  Co wydarzy się w kolejnych odcinkach „M jak miłość”? Jak potoczą się losy Olka (Maurycy Popiel), Anety (Ilona Lewandowska) i Magdy (Anna Mucha)? Ku wielkiemu zdziwieniu Anety, Olek znajdzie najprawdopodobniej nową miłość. Ale czy bohaterce kiedykolwiek naprawdę na nim zależało? „Aneta na pewno kochała Olka, a teraz kocha ideę Olka – kocha to, co w sobie o nim wymyśliła; kocha to, że jest on znanym i cenionym lekarzem; że ma wysoką pozycję. Natomiast, myślę, jego samego już nie kocha” – mówi...

 • Moskwa, Belgia

  41-letnia Matty, zdradzona mężatka z trójką dzieci, w wyniku stłuczki samochodowej poznaje kierowcę ciężarówki - 29-letniego Johnny'ego. Kłótnia kończy się zaproszeniem na drinka. Pomiędzy Matty i Johnnym zaczyna pojawiać się uczucie, co wywołuje zazdrość męża Matty. W międzyczasie na jaw wychodzi kryminalna przeszłość Johnny'ego. Matty jest zdruzgotana tą wiadomością i postanawia zapomnieć o Johnnym. Jednak on nie daję za wygraną...

 • "Pierwsza miłość": "Zdradził cię?"

  Materski dopada Marysię (Aneta Zając) na parkingu. Kobieta uciekając potrąca go samochodem… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • Riddick

  Trzecia odsłona słynnej serii science fiction, którą zapoczątkowały filmy "Pitch Black" i "Kroniki Riddicka". Zdradzony przez przyjaciół i pozostawiony na obcej planecie Riddick musi przetrwać w walce ze śmiertelnie groźnymi wrogami. Staję się jeszcze potężniejszy i niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Łowcy nagród ścigający go przez całą galaktykę staną się jedynie pionkami w grze, dzięki której Riddick rozpocznie odsiecz swojej planety, stojącej w obliczu zagłady.

Dyskusje na temat: zdradzić