• Informacje na temat:

  zdrowe

Artykuły na temat: zdrowe
 • Zdrowe i piękne nogi bez żylaków

  Do Polski zawitała innowacyjna metoda leczenia żylaków, która szybko i skutecznie pomaga pozbyć się problemu. VENABLOCK – system do zamykania żył powierzchownych kończyny dolnej przy pomocy specjalistycznego kleju tkankowego na bazie cyjanoakrylatu.

 • Kora w "Must Be The Music": Jestem zdrowa

  W niedzielę (15 marca) zobaczymy pierwszy odcinek dziewiątej już edycji "Must Be The Music". Zasiadająca w jury Kora zdradziła, jak się czuje po przebytej chorobie nowotworowej.

 • Jennifer Aniston wyda książkę o zdrowym odżywianiu!

  Promowanie zdrowego stylu życia stało się popularne nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Nic dziwnego, że tę tematykę porusza coraz więcej gwiazd. Do ich grona dołączyła właśnie Jennifer Aniston, która zamierza wydać książkę kucharską! Nie będzie to jednak zwykły zbiór przepisów na dietetyczne i zdrowe dania, ale także porady dotyczące stylu życia. Aktorka poczuła misję pomocy...

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • Sławomir Peszko o imprezie u Roberta Lewandowskiego: "Pępkowe musi być, aby dziecko było zdrowe"

  ...było zdrowe!" - powiedział. Gdy urodziła się córka, Robert nie tylko grał jeszcze mecze ligowe, ale niedługo później wyjechał też na zgrupowanie reprezentacji Polski przed spotkaniem z Rumunią. Jednak...

 • "Głupi i głupszy bardziej" : Życie jako żart

  Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień. "Głupi i głupszy bardziej" braci Farrelly - będący sequelem niemalże klasycznej i z pewnością kultowej komedii z 1994 roku - wygląda tak, jakby w międzyczasie nic się nie zmieniło. To wciąż kino dosadne, pozbawione jakichkolwiek pretensji i wypełnione dziecięcą radością. Jedynym dodatkiem jest zdrowa dawka nostalgii.

 • "Klan": W zdrowym ciele zdrowy duch

  Agnieszka, którą gra w „Klanie”, ciągle ma w życiu zawirowania. Prywatnie Paulina Holtz stawia na harmonię i życie w zgodzie z naturą.

 • Agnieszka Cegielska: Niepoprawna optymistka

  Widzowie ją uwielbiają - za ciepły uśmiech i dobre serce. Agnieszka Cegielska opowiada, co jest dla niej prawdziwym sensem życia i co sprawia, że nigdy nie narzeka.

 • "Beverly Hills, 90210": Shannen Doherty jest zdrowa!

  Gwiazda kultowego serialu dla nastolatków wygrała walkę z rakiem piersi!

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

Zdjęcia na temat: zdrowe
Wideo na temat: zdrowe
 • Szapołowska o zdrowej żywności: To jest totalna bzdura i zakłamanie

  Grażyna Szapołowska modę na zdrowe odżywianie i ekologię określa mianem "bzdury", na punkcie której oszalał cały świat. Jej zdaniem moda na wegetarianizm oraz żywność bezglutenową jest szkodliwa dla zdrowia. Radzi więc zachować równowagę, nie ulegać tego rodzaju modom i po prostu cieszyć się życiem. - Nie ma zdrowej żywności już nigdzie. Gluten jest potrzebny dla organizmu po to, żeby wiązał

 • Sekstaśma

  Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są ciągle zakochanym w sobie małżeństwem, ale dziesięć lat wspólnego życia i dwójka dzieci nieco ochłodziły łączącą ich namiętność. Aby ją odzyskać, decydują się na nagranie filmu, na którym podczas trzygodzinnej sesji wypróbowują każdą pozycję z poradnika „Radość seksu”. Pomysł wydaje się świetny do momentu, w którym dowiadują się, że ich najbardziej prywatny z możliwych film został upubliczniony. W panice, rozpoczynają szaleńcze poszukiwania źródła...

 • Kora: Jestem już zdrowa, brakuje mi tylko jedzenia!

  Kora podczas nagrań do 9. edycji "Must be the music" zdradziła, że doszła już do siebie po chorobie nowotworowej. Brakuje jej tylko "ćwiczeń, wychodzenia, odpoczynku i jedzenia".