• Informacje na temat:

  zdrowe odżywianie

Artykuły na temat: zdrowe odżywianie
 • Celebrytka Zośka Ślotała dba, by jej córeczka od najmłodszych lat zdrowo się odżywiała. Ukochana "syryjskiego brata byłego faceta Dody" sama gotuje dla niej większość posiłków, choć jeszcze kilka miesięcy temu nie czuła się pewnie w kuchni. Twierdzi, że zdrowe odżywianie dzieci to trudna kwestia i sama miała z tym początkowo kłopot.

 • Klaudia Halejcio: Nadal tańczę

  Klaudia Halejcio biega, ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia, zażywa relaksacyjnych kąpieli i stosuje naturalne kosmetyki - niektóre nawet sama robi. "Muszę dbać o to, jak wyglądam - to jest nieodłączny element zawodu, który wykonuję" - przekonuje aktorka.

 • Jennifer Aniston wyda książkę o zdrowym odżywianiu!

  Promowanie zdrowego stylu życia stało się popularne nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Nic dziwnego, że tę tematykę porusza coraz więcej gwiazd. Do ich grona dołączyła właśnie Jennifer Aniston, która zamierza wydać książkę kucharską! Nie będzie to jednak zwykły zbiór przepisów na dietetyczne i zdrowe dania, ale także porady dotyczące stylu życia. Aktorka poczuła misję pomocy...

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Marta Wierzbicka (26 l.) nie zgadza się na nazywanie jej "grubą". Celebrytka uważa, że wygląda po prostu "zdrowo".

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Ewa Chodakowska i jej pomysł na fit catering

  Ewa Chodakowska na dobre „rozkręciła” modę na zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną wśród Polaków. Fit chcą być nasze rodzime gwiazdy, influencerki i ludzie z całej Polski.

 • Autorski program Ewy Chodakowskiej na antenie Kuchnia+

  W niedzielę, 26 października o godz. 21 na antenie stacji Kuchnia+ wystartuje seria poradnikowa "Be Active. Ewa Chodakowska", którą poprowadzi znana trenerka fitness. Będzie to pierwszy telewizyjny program prowadzony w pełni przez Ewę Chodakowską i sygnowany jej nazwiskiem.

 • Kasia Bujakiewicz nie oszczędza na...

  Kasia Bujakiewicz (41 l.) opowiedziała, jak ważne jest dla niej odpowiednie odżywianie jej małej córeczki. Na zdrowe jedzenie dla kochanej pociechy nie szczędzi więc grosza!

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

Zdjęcia na temat: zdrowe odżywianie
Wideo na temat: zdrowe odżywianie
 • Szapołowska o zdrowej żywności: To jest totalna bzdura i zakłamanie

  Grażyna Szapołowska modę na zdrowe odżywianie i ekologię określa mianem "bzdury", na punkcie której oszalał cały świat. Jej zdaniem moda na wegetarianizm oraz żywność bezglutenową jest szkodliwa dla zdrowia. Radzi więc zachować równowagę, nie ulegać tego rodzaju modom i po prostu cieszyć się życiem. - Nie ma zdrowej żywności już nigdzie. Gluten jest potrzebny dla organizmu po to, żeby wiązał

 • Sekstaśma

  Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są ciągle zakochanym w sobie małżeństwem, ale dziesięć lat wspólnego życia i dwójka dzieci nieco ochłodziły łączącą ich namiętność. Aby ją odzyskać, decydują się na nagranie filmu, na którym podczas trzygodzinnej sesji wypróbowują każdą pozycję z poradnika „Radość seksu”. Pomysł wydaje się świetny do momentu, w którym dowiadują się, że ich najbardziej prywatny z możliwych film został upubliczniony. W panice, rozpoczynają szaleńcze poszukiwania źródła...

 • W domu Kingi Rusin jest sama zdrowa żywność! "Nie urodziłam się taka mądra"

  Kinga Rusin nie ukrywa, że ma bzika na punkcie zdrowego odżywiania się. W jej domu próżno więc szukać napojów gazowanych, słodyczy i przetworzonych produktów. Taki sposób odżywiania prezenterka narzuciła również swoim córkom. "Nie urodziłam się taka mądra. Też stosowałam miliony diet" - podkreśla. (Na językach/x-news)

Dyskusje na temat: zdrowe odżywianie
 • Re: "Na Wspólnej": Michał dostaje zapaści przez... teściową!

  za bardzo wczuł się w rolę, na pewno pomogło zdrowe odżywianie...

 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Dokładnie grube kobiety palą, żeby schudną :) i do tego nakładają tonę tapety. Ale dla tych leniwych łatwiejsze niż zdrowe odżywianie i ćwiczenia aerobowe-siłowe na siłowni. Takie są fakty!

 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Nie każdy. Choć wielu. Ale ci robiący karierę to już sobie odpuścili. To raczej towarzystwo dbające o ciało, zdrowe odżywianie, sporty. Ci ćpający poumierali, albo ich kariery sie skończyły.

 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Grube kobiety palą, żeby schudnąć :) i do tego nakładają tonę tapety na swoją japę. Ale dla tych leniwych kobiet, to jest łatwiejsze niż zdrowe odżywianie i ćwiczenia aerobowe-siłowe na siłowni. Takie są fakty i to nie z TVN!

 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Grube kobiety palą, żeby schudnąć :) i do tego nakładają tonę tapety na swoją japę. Ale dla tych leniwych kobiet, to jest łatwiejsze niż zdrowe odżywianie i ćwiczenia aerobowe-siłowe na siłowni. Takie są fakty i to nie z TVN!

 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Grube kobiety palą, żeby schudnąć :) i do tego nakładają tonę tapety na swoją japę. Ale dla tych leniwych kobiet, to jest łatwiejsze niż zdrowe odżywianie i ćwiczenia aerobowe-siłowe na siłowni. Takie są fakty i to nie z TVN!!!

 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Grube kobiety palą, żeby schudnąć :) i do tego nakładają tonę tapety na swoją japę. Ale dla tych leniwych kobiet, to jest łatwiejsze niż zdrowe odżywianie i ćwiczenia aerobowe-siłowe na siłowni. Takie są fakty i to nie z TVN!!!!

 • Re: ​"rodzinka.pl": Ta ciąża zaskoczy Boskich!

  Gościnnie jako ojciec Ludwika wystąpi Bronek Komorowski, a natalia promująca zdrowe odżywianie jak zawsze poda colę na kolację i nutelle do śniadania!

 • Re: „Słoneczny patrol”: Jak się mają ratowniczki?

  nieprawda... dobiegam 60-siątki, dbam o siebie, mam niezłą figurę, fryzjer, kosmetyczka, manicure-na bieżąco, zdrowe odżywianie, aktywny odpoczynek,do tego fajne ciuchy, dużo luzu,uśmiechu i zero zrzędzenia, dystans do siebie...nikt mi nie daje moich lat....mężczyźni?.... niestety 55+ i nie wyglądają najlepiej...brzuszki, zmarszczki...zramorali mentalnie...(oczywiście zdarzają się wyjątki

 • Re: "Świat według Kiepskich": Dariusz Gnatowski o swojej chorobie

  mogę jeździć a nie dawno nawet z chodzeniem miałem problemy.Cukier mi się unormował jest ok 100 nie biorę żadnych leków miej żarcia i zdrowe odżywianie w nie wielkich ilościach.Mam 62 lata ciśnienie