• Informacje na temat:

  zdrowy tryb

Artykuły na temat: zdrowy tryb
 • Zosia Zborowska pali i chwali się tym na Snapchacie! Koniec zdrowego trybu życia?

  Choć Zosia Zborowska (28 l.) za każdym razem zapewnia, że prowadzi zdrowy tryb życia, tym razem chyba nie zdołała ukryć przed fanami swojej małej słabości.

 • Clock Machine w hołdzie Eddiemu Vedderowi

  Pod szyldem "Into the Wild" trwa trasa koncertowa krakowskiej grupy Clock Machine. W ten sposób gitarowy kwartet promuje swój debiutancki album "Greatest Hits" i... zdrowy tryb życia.

 • Zdrowo się odżywia

  ...- To bardzo szczytna idea i zupełnie nie wiem, dlaczego tak mało osób w Polsce decyduje się na nią. Jeśli wykorzystując swoją popularność w jakiś sposób mogę pomóc, to zrobię to z dużą radością - deklaruje. Równie zaangażowana jest w ekologię i zdrowy tryb życia. - Nie jem mięsa, bo wierzę, że nie powinno się jadać innych istot. To nie jest jakiś mój wymysł, po prostu szczerze w to wierzę...

 • Chcesz zobaczyć film? Pedałuj!

  W jednym z poznańskich kin seans filmowy trzeba będzie sobie... wypedałować. Jadąc na zamontowanych pod ekranem rowerach, widzowie wytwarzają prąd potrzebny do kinowej projekcji.

 • Internautki zaatakowały Maffashion! Zarzucają jej obłudę!

  Julia Kuczyńska (30 l.), lepiej znana jako Maffashion wzięła ostatnio udział w sesji zdjęciowej dla jednego z kobiecych magazynów, który propaguje zdrowy tryb życia. Nieoczekiwanie fanki celebrytki wyraziły swoje oburzenie tymi zdjęciami! O co dokładnie chodziło?

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Ronaldo (37 l.) w czasach swojej świetności mógł pochwalić się umięśnioną sylwetką. Kiedy przeszedł na piłkarską emeryturę, porzucił zdrowy tryb życia i dietę. Piłkarz nie odmawia sobie już niezdrowych przekąsek, co dobitnie widać po jego figurze...

 • Domatorka Maja Popielarska

  Maja Popielarska po pracy spędza czas z dziećmi, oddaje się obowiązkom domowym oraz pracy w ogrodzie. Jak mówi, brakuje jej czasu.

 • Konrad Gaca zmarł niespodziewanie. Znana jest już przyczyna śmierci

  Konrad Gaca (†42 l.), trener personalny i dietetyk polskich gwiazd, zmarł niespodziewanie 16 sierpnia 2018 roku. Do tej pory nie wiadomo było, co stanowiło bezpośrednią przyczynę śmierci sportowca, który promował zdrowy tryb życia. Teraz do mediów trafiła informacja o wyniku sekcji zwłok.

 • Autorski program Ewy Chodakowskiej na antenie Kuchnia+

  W niedzielę, 26 października o godz. 21 na antenie stacji Kuchnia+ wystartuje seria poradnikowa "Be Active. Ewa Chodakowska", którą poprowadzi znana trenerka fitness. Będzie to pierwszy telewizyjny program prowadzony w pełni przez Ewę Chodakowską i sygnowany jej nazwiskiem.

Zdjęcia na temat: zdrowy tryb
Wideo na temat: zdrowy tryb
 • Anna Lewandowska: Wcale nie trzeba mieć dużo pieniędzy, żeby się zdrowo odżywiać!

  Anna Lewandowska wydała niedawno swój pierwszy poradnik, w którym zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia, ćwiczeń i racjonalnego odżywiania. Jednak wiele osób zarzuca Lewandowskiej, że stosowana przez nią dieta jest kosztowna i nie każdego na nią stać. Jak sportsmenka odpiera te zarzuty? - "Wcale nie trzeba mieć dużo pieniędzy, żeby się zdrowo odżywiać" - przyznała w "Dzień dobry TVN

 • Kinga Rusin wspomina swój udział w programie "Taniec z gwiazdami"!

  Kinga Rusin niedawno napisała "Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik". Co zawarła w swojej książce? Kiedy zaczęła interesować się zdrowym trybem życia? W "Dzień Dobry TVN" Rusin zdradziła, czy jej córki stosują się do jej porad dotyczących zdrowego żywienia. (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Maria Czubaszek: Nigdy nie miałam przyjaciółki, nawet w dzieciństwie

  poradników namawiających do zdrowego, aktywnego trybu życia. W przeciwieństwie do innych gwiazd Czubaszek daje porady, jak żyć niezdrowo, ale przyjemnie. W książce „Dzień dobry, jestem z Kobry. Czyli jak

Dyskusje na temat: zdrowy tryb