• Informacje na temat:

  żebrowski dom w górach

Artykuły na temat: żebrowski dom w górach
 • Michał Żebrowski sprzedaje dom w górach. Nici z rolnictwa!

  Michał Żebrowski (41 l.) żegna się ze swoimi marzeniami o gospodarstwie rolnym. Co się stało?

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Michał Żebrowski: Czego chciałby nauczyć synów?

  Michał Żebrowski (47 l.) to tata na medal...

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • Michał Żebrowski poznał żonę, gdy miała pięć lat!

  .... Aktor przyznaje, że wiara jest w jego życiu ważna.  Małżonkowie uwielbiają spędzać czas na Podhalu, gdzie aktor wbudował dom. To właśnie w górach Aleksandra powiedziała Michałowi sakramentalne: „tak(...) z radości" – opowiada o swoim codziennym życiu aktor Michał Żebrowski.  Jego Franio ma 6 lat, Henio – 3, a słynny tata nie ukrywa, że zrobiłby dla nich wszystko. Nie czyta poradników dla ojców, woli kierować...

 • Żebrowski: Dom, drzewo, dziecko

  Michał Żebrowski spełnia swoje marzenia. Zbudował dom, zasadził drzewo, powołał do życia własny teatr, a na dodatek w przyszłym roku zostanie tatą!

 • Michał Żebrowski planuje rewolucję i... żegna się z Warszawą!

  Michał Żebrowski (42 l.) swój Teatr 6. Piętro planuje otworzyć w Zakopanem!

 • Żebrowski: Nie jestem typowy!

  Najprzystojniejszy polski aktor, ulubieniec kobiet, zdolny, ambitny, pracowity, wie czego chce i dzięki temu osiąga wymarzone cele - sławę, piękną żonę, dom w górach i... role czarnych charakterów. Michał Żebrowski opowiada o kobietach-reżyserkach i wyjaśnia, dlaczego nie jest "typowy".

 • Michał Żebrowski na pierwszej randce pokłócił się z przyszłą żoną. Nie wiedziała, że jest "znany"

  Do Michała Żebrowskiego (45 l.) wzdychały najpiękniejsze aktorki. Ale tylko jedna nie rozpoznała w nim gwiazdy kina. Pokłócili się już na pierwszym spotkaniu...

 • Bołądź i Żebrowski: Walka o życie

  "Choroba i walka z nią uczą, że należy żyć chwilą, doceniać życie" - powiedziała aktorka Olga Bołądź, grająca Agatę Mróz w filmie "Nad życie". W rolę męża siatkarki wcielił się Michał Żebrowski: "Rola ta wymagała olbrzymiego taktu" - mówi.