• Informacje na temat:

  zęby amy winehouse

Artykuły na temat: zęby amy winehouse
 • Test narkotykowy Amy Winehouse

  Wraz z nowym wyglądem (blond włosy) Amy Winehouse (24 l.) dostała szansę na zrekompensowanie swoim amerykańskim fanom rozczarowania związanego z odwołaniem przez piosenkarkę swojej trasy koncertowej po USA w roku 2007. Jest jednak haczyk.

 • Recenzja Jessie Ware "Tough Love": Classy retro soul pop

  Kiedy widzę w opisie produktu taki termin, jak macie w tytule, zrazu mną trzącha. Bo ileż może być tego classy retro soul popu?

 • Amy Winehouse u narkotykowego barda

  Prasa doniosła, że po opuszczeniu kliniki odwykowej Amy Winehouse prawdopodobnie zamieszka na jakiś czas u Ozzy'iego i Sharon Osbourne'ów.

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Amy Winehouse chce zostawić męża

  ..."Blake musiał jakoś zapłacić za towar. Brał zamówienia od współwięźniów i prosił Amy o przynoszenie podpisanych przez siebie zdjęć. Amy pisała na nich krótkie liściki, żeby podpisane fotografie wyglądały autentycznie. Po powrocie z widzenia, jej mąż wymieniał fotki na działki heroiny. Chłopcy planują, że wystawią podpisane przez Amy zdjęcia na E- bay i zgarną trochę gotówki" - donoszą media. Aż...

 • Amy Winehouse: Ojciec o córce

  "W sobotę, 23 lipca 2011 roku, moja ukochana córeczka odeszła na zawsze" - tak kończy się książka "Amy. Moja córka" autorstwa Mitcha Winehouse'a, ojca wokalistki. Poniżej - tylko u nas - możecie przeczytać fragmenty tej opowieści.

 • Straszą Winehouse sądem!

  Paryscy organizatorzy koncertu angielskiej wokalistki Amy Winehouse straszą, że pozwą ją do sądu za odwołanie piątkowego występu w ostatniej chwili.

 • Umrze za trzy miesiące?

  Mąż Amy Winehouse ostrzegł ją, że umrze w ciągu najbliższych trzech miesięcy, jeśli nie przestanie brać narkotyków.

 • Chce ratować Amy

  Brytyjska piosenkarka, ikona lat 60. - Marianne Faithfull postanowiła ratować swoją rodaczkę Amy Winehouse z uzależnienia od narkotyków.

 • 15-letnia chrześnica Winehouse liczy na Grammy

  We wrześniu ukazał się w Polsce album "Good For The Soul" wyjątkowo utalentowanej Dionne Bromfield, 15-letniej chrześnicy Amy Winehouse.

Wideo na temat: zęby amy winehouse
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Muppety

  W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół - Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się...