• Informacje na temat:

  zegarek kupić

Artykuły na temat: zegarek kupić
 • Urbańskiego nie stać na zegarek

  ...chodząc po sklepach z luksusowym asortymentem. W jednym z nich wprawne oczy kolekcjonera drogich gadżetów wypatrzyły modny zegarek. Długo stał przed wystawą sklepu jubilerskiego, bijąc się z myślami: kupić czy nie kupić? W końcu nie wytrzymał i zapytał sprzedawcę o cenę. 11 tysięcy złotych - taka kwota nie wytrzymałaby już budżetu Huberta, dlatego jak niepyszny wyszedł ze sklepu z pustymi rękoma...

 • Jay Z: Miliony dolarów z rapu i nie tylko

  W 2013 roku w podsumowaniu najlepiej zarabiających raperów Jay Z przegrał rywalizację z Seanem Combsem, znanym lepiej jako Diddy. Jednak Shawn Carter (który w pewnym momencie zażyczył sobie, aby usunąć myślnik z jego pseudonimu) raczej nie musi martwić się, że zabraknie mu kiedykolwiek pieniędzy.

 • Na Walentynki kupił jej zegarek za 50 tys.

  Igor Kryszyłowicz (35 l.), juror z programu "Gwiazdy Tańczą na lodzie" swojej narzeczonej na Walentynki kupił zegarek wysadzany brylancikami za 50 tys. złotych. Jego narzeczona nie pozostała mu dłużna i odpłaciła mu się również zegarkiem, jednak tańszym, za 25 tys. złotych.

 • Zegarki Phila Collinsa

  Phil Collins znany jest z zamiłowania do zegarków. Słynny angielski piosenkarz ma już podobno całkiem pokaźną kolekcję. Jego hobby wokalisty nie kończy się jednak tylko na kolekcjonerstwie. Na rynku ukazały się właśnie dwa modele zegarków Swatch, zaprojektowane przez byłego członka grupy Genesis. Będą one m.in. dołączane do kolejnego singla artysty.

 • Pokusa

  Piotr dowiaduje się, że nie dostanie pieniędzy od matki, a ma tylko dwa dni na opłacenie czesnego. Zdesperowany decyduje się ukraść drogi zegarek Roberta....

 • Bond pozbywa się zegarka

  Zegarek, należący do aktora Daniela Craiga, zostanie sprzedany na aukcji, z której dochód zasili konto organizacji charytatywnej Children In Need.

 • Jan Englert: Jest coś, czego aktor bardzo żałuje

  Aby podreperować budżet domowy, Jan Englert (75 l.) w przeszłości pozbył się cennej pamiątki. Co ciekawe, jakiś czas później uśmiechnęło się do niego szczęście i wygrał sporo pieniędzy, dzięki którym mógł wykupić pamiątkę. Niestety, okazało się to niemożliwe...

 • O. Bloom: Obsesja na punkcie zegarków

  Orlando Bloom (29 l., "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" ) zakupił ostatnio parę niesamowicie drogich zegarków. Dwa nowe nabytki dołączyły do pokaźnej kolekcji aktora.

 • "Azja Express": Hanna Lis pozbyła się prezentu od męża?!

  ...zegarka wysadzanego kryształami Swarovskiego. Jak sama później przyznała, był to prezent od kogoś bardzo ważnego. Domyślamy się, że być może zegarek sprezentował jej mąż. Czy Tomek zrozumie poświęcenie swojej żony? Może już kupił jej kolejny zegarek? (Agencja TVN / x-news)

 • Kup hełm z "Gwiezdnych wojen"

  Cztery hełmy, pochodzące z nakręconej jako pierwszej części gwiezdnej sagi George'a Lucasa, filmu z 1977 roku "Gwiezdne wojny" , zostały wystawione na sprzedaż. Podczas aukcji, która odbędzie się we wtorek, 17 grudnia, w słynnym domu aukcyjnym Christie's, w Londynie, będzie można kupić również gadżety z innych filmów.

Wideo na temat: zegarek kupić
 • Kupiliśmy Zoo

  Komediodramat w reżyserii wyróżnionego Oscarem Camerona Crowe'a ("U progu sławy", "Jerry Maguire"), ekranizacja bestsellerowej książki, opartej na autentycznej historii. Pełna humoru, ale i wzruszająca opowieść o ojcu, który kupuje swej rodzinie niezwykły prezent: ogród zoologiczny z dzikim zwierzętami. Wraz z dziećmi porzuca życie w mieście i wyrusza na prowincję, by przywrócić podupadłemu zoo jego dawną świetność, a przy okazji zacząć życie od nowa i przeżyć przygodę, o której inni mogą...

 • Wyścig z czasem

  Przyszłość. Ludzie przestają się starzeć w wieku 25 lat i musza pracować, aby kupić sobie trochę więcej czasu. Jednak kiedy młody mężczyzna odkrywa, że ma więcej czasu niż sobie wyobrażał, musi uciekać przed skorumpowanymi funkcjonariuszami policji, żeby ocalić własne życie.

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.