• Informacje na temat:

  zegarek michaela

Artykuły na temat: zegarek michaela
 • Serialowy przewodnik

  ...pali się do tego pomysłu. Natomiast Kamila orientuje się, że ma w torebce zegarek Norberta. Postanawia mu go jak najszybciej oddać. Chłopak przyznaje się, że sam go tam wrzucił, by mieć pretekst do(...) negocjacje omal nie skończyły się dla Michaela tragicznie. Mężczyzna uświadamia sobie, że jego precyzyjny plan ucieczki nie wystarczy. Ponieważ nie udało mu się zwerbować najgroźniejszego gangstera...

 • Robin Williams przed śmiercią gorączkowo szukał leków!

  Robin Williams swoje ostatnie dni spędził w paranoidalnym amoku, w przekonaniu, że "coś się z nim dzieje". Te rewelacje ujawnia brytyjski "Daily Mail", powołując się na informacje telewizji Channel 5. Aktor odebrał sobie życie 11 sierpnia 2014 roku.

 • Serialowy przewodnik

  ...ukochanej, że wreszcie uśmiechnęło się do niego szczęście w interesach i wręcza jej prezent - drogi zegarek. Natomiast Magda po raz kolejny czuje się bardzo rozczarowana postępowaniem swojego męża...

 • Cierpienia Robina Williamsa

  Kilka miesięcy po śmierci Robina Williamsa mamy okazję przekonać się, jak trudne i niezwykle bolesne były jego ostatnie lata życia. Jak sugeruje brytyjski kanał Channel 5, który dotarł do nowych faktów na temat śmierci aktora, jego ostatnie dni to był jeden wielki ciąg cierpienia!

 • Serialowy przewodnik

  .... Zdesperowany chłopak kradnie markowy zegarek Roberta. Alicja zauważa, że Karol nie zna podstawowych figur. Kłóci się z tego powodu z Romą, która go egzaminowała. odc.4 Helena Nałęcz-Gonzales otrzymuje...

 • Gangsta Michael Jackson

  Mamy kolejne doniesienia o powrocie słynnego "Jacko"! Czy możemy traktować je serio?

 • Ściągawka: Sezon 1.

  ...powtarzają ocaleni. Mimo to wciąż wybuchają między nimi kłótnie. Powody są różne: zegarek , który Jin dostrzega na ręce Michaela (prezent dla Koreańczyka od jego teścia); sympatia , którą Kate...

 • Michael Jackson nie miał umiaru?

  Michael Jackson lekką ręką potrafił wydawać miliony dolarów - dowiedzieliśmy się podczas procesu w sprawie śmierci Króla Popu.

 • Michael Jackson, znany z niebywałej troski o własne zdrowie, ma nową obsesję. Tym razem jest nią strach o własny mózg, narażony na działanie szkodliwego promieniowania, emitowanego przed telefony komórkowe. Wokalista zaopatrzył się nawet w specjalny zegarek, mający chronić go przed tym zagrożeniem.

 • Michael Jackson będzie musiał zacisnąć pasa. Jego doradcy finansowi proponują mu ograniczenie wydatków do miliona dolarów miesięcznie. Gwiazdor, który w ciągu całej kariery zarobił pół miliarda dolarów, ma około 200 milionów dolarów długu.

Dyskusje na temat: zegarek michaela
 • Re: Ściągawka: Sezon 1.

  "Mimo to wciąż wybuchają między nimi kłótnie. Powody są różne: zegarek, który Jin dostrzega na ręce Michaela (prezent dla Koreańczyka od jego teścia)" BŁĄD Zegarek był prezentem dla biznesowego partnera ojca Sun w Los Angeles. Jin miał go tam dostarczyć/wręczyć. W tym samym celu byli w Sydney.