• Informacje na temat:

  zegarek wart

Artykuły na temat: zegarek wart
 • Patryk Vega kpi z Misiewicza! "Mam zegarek dwa razy więcej wart niż jego pozew"

  .... [...] Mam zegarek, który jest dwa razy więcej wart niż jego pozew" - oznajmił. "Zadaję sobie pytanie, dlaczego Misiewicz nie pozwał np. Polsatu, w którym był emitowany program, gdzie był pokazany(...)Kilka tygodni temu Bartłomiej Misiewicz opuścił areszt i najwyraźniej zabrał się za nadrabianie kulturalnych zaległości. W pewnym momencie trafił na zwiastun filmu "Polityka", w którym zawarto wątek...

 • Jay Z: Miliony dolarów z rapu i nie tylko

  W 2013 roku w podsumowaniu najlepiej zarabiających raperów Jay Z przegrał rywalizację z Seanem Combsem, znanym lepiej jako Diddy. Jednak Shawn Carter (który w pewnym momencie zażyczył sobie, aby usunąć myślnik z jego pseudonimu) raczej nie musi martwić się, że zabraknie mu kiedykolwiek pieniędzy.

 • "Wspaniałe stulecie": Afera z zegarkiem w ręku!

  Niegdysiejsza Miss Turcji (zdobyła tytuł w roku 1960) cieszy się olbrzymią popularnością w krajach arabskich. Gdy odwiedziła niedawno wybrzeże Zatoki Perskiej, o spotkanie z nią zabiegał emir Kuwejtu, Sabah IV. Wkrótce po udanym rendes-vous czujni fotoreporterzy wypatrzyli, że kreacja Nebahat Çehre wzbogaciła się o efektowny dodatek: zegarek szwajcarskiej firmy Franck Muller, wart 100 tysięcy...

 • Chciał popełnić samobójstwo?

  Czy słynny producent muzyczny Timbaland chciał popełnić samobójstwo? Artysta stanowczo dementuje doniesienia.

 • Na Walentynki kupił jej zegarek za 50 tys.

  Igor Kryszyłowicz (35 l.), juror z programu "Gwiazdy Tańczą na lodzie" swojej narzeczonej na Walentynki kupił zegarek wysadzany brylancikami za 50 tys. złotych. Jego narzeczona nie pozostała mu dłużna i odpłaciła mu się również zegarkiem, jednak tańszym, za 25 tys. złotych.

 • Grunt to perfekcja

  Programy poradnikowe cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki nim wiemy, co jeść, kupować, jak sprzątać. Ich prowadzące zyskały olbrzymią popularność. Niektóre nawet dorobiły się fortuny.

 • Damięcki okradziony w garderobie

  Mateusz Damięcki (31 l.) padł ofiarą złodzieja. Wśród przedmiotów, które stracił, znalazł się portfel z dokumentami, zegarek oraz biżuteria.

 • Doda okradziona

  Blisko 40 tysięcy złotych wynosi wartość rzeczy, jakie w zeszłym tygodniu złodzieje wynieśli z domu Doroty "Dody" Rabczewskiej i jej męża Radosława Majdana w podkrakowskim Zabierzowie. "Najbardziej mi szkoda naszych wspólnych zdjęć" - mówi wokalistka grupy Virgin.

 • Izabela Łukomska-Pyżalska okradziona w weekend majowy!

  Izabella Łukomska-Pyżalska (37 l.), kandydująca do Europarlamentu prezes Warty Poznań, została okradziona w weekend majowy. Z jej posiadłości zniknęła drogocenna biżuteria.

 • Złote Globy: Nagrody dla wszystkich

  Wszyscy nominowani, a także osoby prowadzące ceremonię wręczenia Złotych Globów, będą mogli czuć się wyróżnieni w dniu rozdania statuetek w najbliższą niedzielę, 21 stycznia. Organizatorzy przygotowali bowiem dla wszystkich prezenty o wartości 5 350 dolarów każdy.

Zdjęcia na temat: zegarek wart