• Informacje na temat:

  zegarki popularnej

Artykuły na temat: zegarki popularnej
 • Tajemnica skarbca Windsorów. Kolekcja klejnotów koronnych zapiera dech!

  W skarbcu Windsorów spoczywa mnóstwo kosztowności. Szczególnie imponująca jest kolekcja diamentów...

 • Bond pozbywa się zegarka

  Zegarek, należący do aktora Daniela Craiga, zostanie sprzedany na aukcji, z której dochód zasili konto organizacji charytatywnej Children In Need.

 • "Świat według Kiepskich": Do obsady powraca Ryszard Kotys!

  Dla fanów Paździocha mamy dobrą wiadomość, wbrew plotkom Marian Paździoch znów pojawi się na Ćwiartki 3/4!

 • Przewodnik rockowy. Patrick Moraz: Jak szwajcarski zegarek

  Dzisiejszy odcinek naszego "Przewodnika rockowego" poświęcony jest klawiszowcowi Patrickowi Morazowi, który obchodzi 65. urodziny.

 • Małgorzata Pieczyńska dumna z syna. Jest wolontariuszem w sierocińcu!

  .... urodziny cenne upominki, skutery, zegarki... , ona zafundowała mu wyprawę w Tatry z przewodnikiem. Docenił to dopiero, gdy po raz pierwszy wyruszył do Ameryki Południowej. Mam się uczyć dla...

 • "Strategiczny plan"

  Projekt Gorillaz początkowo miał być jednorazowym żartem Damona Albarna (w zespole występuje jako 2D), na co dzień lidera popularnej angielskiej grupy...

 • Telekamery 2014: Kończy się głosowanie

  Kończy się 17. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Tylko do czwartku, 23 stycznia, można głosować na swoich ulubieńców, nominowanych w 10 kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2014 roku.

 • James Bond z wielkim brzuchem?

  Fani Jamesa Bonda wciąż nie mogą przeboleć, że w najnowszej odsłonie przygód agenta 007, ich ulubieniec zamienia drinka Martini na Heinekena. Temat ten wykorzystał gospodarz popularnego w USA talk show Jay Leno pokazując Daniela Craiga z... wielkim mięśniem piwnym.

 • Ciepła... zołza

  ...musiałam ją zdejmować, chować, a że jestem dość chaotyczna i roztrzepana, to bez przerwy gubiłam zegarki, okulary i kolczyki. Teraz się pozbierałam (śmiech), noszę więcej biżuterii, ale daleko mi...

 • Borat wyda "szwiąteczną" piosenkę

  Sacha Baron Cohen aka Borat przygotuje dla swoich fanów świąteczny prezent. Fikcyjny kazachski reporter, który jest bohaterem filmu "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej" , wyda singla ze świąteczną piosenką. "Szwiąteczną" - prostuje brytyjski komik.

Wideo na temat: zegarki popularnej
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Czarodziejka Lili, smok i magiczna księga

  W życiu starej czarownicy Surulundy nagle zaczyna dziać się zbyt wiele. Zły czarodziej Hieronimus wkradł się podstępnie do jej chatki i próbował wykraść Księgę Zaklęć. Całe szczęście, że był tam też jej mały smok Hektor. Poza tym Surulunda musi znaleźć następczynię. Na poszukiwania wysyła Hektora, który wraz z magiczną księgą trafia do domu Lili. Kiedy dziewczynka poznaje zaklęcia, wszystko staje na głowie. Najpierw wyczarowuje stado małp w swoim pokoju, potem zamienia je w kozy, a na koniec...