• Informacje na temat:

  zelnik aktor rodzina

Artykuły na temat: zelnik aktor rodzina
 • Jerzy Zelnik szczęśliwy! Jego rodzina się powiększy!

  Jerzy Zelnik (70 l.) niebawem zostanie dziadkiem.

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Halina Łabonarska i Jerzy Zelnik: niezwykła przyjaźń

  ...zbliżyły - zdradza "Dobremu Tygodniowi" znajomy pary. Poznali się niemal czterdzieści lat temu na planie filmu "Kobieta i kobieta". Jerzy Zelnik był wtedy mężem Urszuli, Halina Łabonarska - żoną aktora(...)Często razem występują na wieczorach poetyckich, patriotycznych i religijnych koncertach. Zarówno Halina Łabonarska (70), gwiazda serialu "Korona królów", jak i Jerzy Zelnik (72) deklarują głębokie...

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Anna Dymna i Jerzy Zelnik byli o krok od romansu!

  ...nieszczęśliwy przypadek. Inni widzą w tym wyższy Sens" - wyznał ostatnio Jerzy Zelnik (70 l.). Już rok temu aktor opowiedział w rozmowie z "Dobrym Tygodniem", że z partnerką z planu filmu(...) narobić sobie kłopotów - wspomina Jerzy Zelnik. Był wówczas w związku małżeńskim z Urszulą, mamą ich syna Mateusza. Dymna w tym czasie była świeżo poślubioną żoną Zbigniewa Szota. To dzięki niemu aktorka...

 • Ostatnia droga Kolbergera

  Krzysztof Kolberger spoczął w czwartek, 13 stycznia, na stołecznych Starych Powązkach. Artystę pożegnali członkowie rodziny, przyjaciele, przedstawiciele środowiska aktorskiego i licznie przybyli mieszkańcy stolicy.

 • Urszula i Jerzy Zelnik: Miłość jest czymś, co onieśmiela

  Jerzy Zelnik (69 l.) kochał kilka razy. Ale kobietą jego życia była Urszula, którą pojął za żonę.

 • Polak Wszech Czasów? Cichopek wybrała...

  Wystartowała kampania społeczna "Polak Wszech Czasów", która ma na celu popularyzację historii i opowieści o wielkich rodakach. Do kampanii przyłączyło się kilkadziesiąt polskich gwiazd filmu, sportu i estrady, które zostały ambasadorami wielkich, zmarłych rodaków.

 • Jerzy Zelnik tłumaczy się ze współpracy z SB: Wtedy seks zaślepiał mi oczy!

  Jerzy Zelnik (70 l.) w końcu odniósł się do informacji, iż w latach 1964-66 współpracował z SB. Aktor podkreśla, że był wtedy bardzo młodym człowiekiem, do tego zaślepionym przez seks!

 • Wiemy kto zaśpiewa!

  Znana jest już pełna wokalna obsada czwartej edycji programu "jak Oni śpiewają". Będą to prawie wyłącznie aktorki i aktorzy serialowi.

Wideo na temat: zelnik aktor rodzina
 • "Przede wszystkim nie ja, tylko on. To jest on. Inna osobowość, inny człowiek, z którym nie mam nic wspólnego światopoglądowo" - mówił aktor Jerzy Zelnik, odnosząc się do swojej współpracy ze Służbą(...) wyrozumiałości dla takiego młodego człowieka. Ja traktuję tego Zelnika - bo to jest 'ten Zelnik' dla mnie, nie 'ja, Zelnik'. 'Ten Zelnik' to jest zupełnie inny człowiek, inna formacja duchowa, inne