• Informacje na temat:

  zelnik jerzy aktor

Artykuły na temat: zelnik jerzy aktor
 • Jerzy Zelnik: Tak aktor spędza czas w samotności

  Jerzy Zelnik (72 l.) potrafi sobie znaleźć ciekawe zajęcie...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Jerzy Zelnik nie chce już kochać

  W odróżnieniu od wdowców, którzy szukają pocieszenia w nowym związku, Jerzy Zelnik (71 l.) nie pragnie już damskiego towarzystwa. A przecież miał zawsze wielkie powodzenie u płci pięknej.

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Jerzy Zelnik: Nic nie jest takie, jak się wydaje

  Jerzy Zelnik kiedyś nie mógł żyć bez kobiet. Dziś deklaruje, że zupełnie go one już nie interesują. Zamiast tego woli się skupić na pracy, a także ukochanych wnukach.

 • Premierą spektaklu "Rozbity dzban" Heinricha von Kleista, zainauguruje w sobotę, 16 września, sezon 2006/2007 Teatr Nowy w Łodzi. Reżyserem przedstawienia jest znany aktor i dyrektor artystycznego teatru Jerzy Zelnik ( "Faraon" ).

 • Jerzy Zelnik przyznaje, że w młodości sporo narozrabiał

  ...21 grudnia minie dokładnie 50 lat od dnia, kiedy Jerzy Zelnik, czyli niezapomniany Franciszek Murek z serialu "Doktor Murek" i Zygmunt II August z "Królowej Bony", zadebiutował na profesjonalnej scenie. Świeżo upieczony absolwent warszawskiej szkoły teatralnej był już wtedy - dzięki roli Ramzesa XIII w "Faraonie" - wielką gwiazdą...

 • Jerzy Zelnik, pamiętny Ramzes XIII z "Faraona" Jerzego Kawalerowicza, wystąpi w programie "jak Oni śpiewają".

 • Jerzy Zelnik był współpracownikiem SB?! Znaleziono teczkę aktora w IPN

  W Instytucie Pamięci Narodowej odnaleziono teczkę pracy filmowego faraona Jerzego Zelnika (70 l.). Aktor na razie nie chce komentować sprawy.

 • Cyfrowy "Faraon" w kinie!

  "Faraon" w historii polskiej kinematografii zajmuje miejsce szczególne jako największe ówczesne przedsięwzięcie produkcyjne. To wybitne dzieło Jerzego Kawalerowicza, nominowane w 1967 roku do Oscara, zostało właśnie cyfrowo zrekonstruowane.

Wideo na temat: zelnik jerzy aktor
 • "Przede wszystkim nie ja, tylko on. To jest on. Inna osobowość, inny człowiek, z którym nie mam nic wspólnego światopoglądowo" - mówił aktor Jerzy Zelnik, odnosząc się do swojej współpracy ze Służbą(...) wyrozumiałości dla takiego młodego człowieka. Ja traktuję tego Zelnika - bo to jest 'ten Zelnik' dla mnie, nie 'ja, Zelnik'. 'Ten Zelnik' to jest zupełnie inny człowiek, inna formacja duchowa, inne

 • Jerzy Zelnik szokuje w telewizji: Z in vitro rodzą się dzieci koszmarnie chore, połamane!

  z tego in vitro liczne dzieciaki jakieś koszmarnie chore, połamane - powiedział Jerzy Zelnik w TVN 24. Obecny w studiu Maciej Maleńczuk odpowiedział mu, że zna dzieci poczęte dzięki tej metodzie "i są one zdrowe". Aktor był jednak nieprzekonany... (TVN24/x-news)

Dyskusje na temat: zelnik jerzy aktor