• Informacje na temat:

  zemsta maltazara

Artykuły na temat: zemsta maltazara
 • Mądre nauki Bessona

  "Artur i zemsta Maltazara" , reż. Luc Besson, Francja 2009, dystr. Monolith Films, premiera kinowa 1 stycznia 2010 roku.

 • Luc Besson przyjedzie do Polski

  Luc Besson będzie gościem polskiej premiery swojego najnowszego filmu "Artur i zemsta Maltazara", która odbędzie się 15 grudnia w Kinotece.

 • Lou Reed u Bessona

  Maltazar nadal gwiazdą rocka! Lou Reed zastąpił Davida Bowiego w kontynuacji filmowego hitu "Artur i Minimki" w reżyserii Luca Bessona. W anglojęzycznej wersji drugiej części zatytułowanej "Artur i zemsta Maltazara" użyczy głosu tytułowemu złemu Maltazarowi.

 • Luc Besson dla INTERIA.PL

  Film "Artur i zemsta Maltazara" , kontynuacja przeboju "Artur i Minimki" , zadebiutowała na ekranach polskich kin w Nowy Rok. Twórca opowieści, francuski reżyser Luc Besson, odpowiada o swej produkcji w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Wielkanoc przed telewizorem

  "Autor widmo" Romana Polańskiego, "Artur i zemsta Maltazara" Luca Bessona, "Droga" czy "Człowiek, który gapił się na kozy" - to filmowe propozycje na Święta Wielkanocne telewizji Canal+ Polska.

 • Luc Besson w Polsce!

  Znany francuski reżyser Luc Besson pojawił się we wtorek, 15 grudnia, w Warszawie. Twórca takich filmów, jak "Leon zawodowiec" czy "Piąty element" przyjechał do Polski w związku z promocją swojej najnowszej produkcji "Artur i zemsta Maltazara" , kontynuacji przeboju "Artur i Minimki" .

 • Warto pójść do kina!

  Kiedy już zbierzemy siły po nocnych, sylwestrowych szaleństwach, warto w Nowy Rok odwiedzić kino. Aż cztery filmy debiutują na naszych ekranach 1 stycznia: familijna opowieść "Artur i zemsta Maltazara" , komedia "Raj dla par" , horror "Wrota do piekieł" i dramat "Gorzkie mleko" .

 • Nowy film Luka Bessona. Zwiastun!

  W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu Luka Bessona "Les Aventures extraordinaires d'Adele Blanc-Sec".

 • Francuski reżyser Luc Besson spotkał się w środę w Warszawie z czytelnikami, by podpisywać swoje książki o przygodach Artura i Minimków. Na podstawie tych książek Besson wyreżyserował film animowany pt. "Artur i Minimki" . W środę, 3 stycznia, reżyser promował go w Polsce.

Wideo na temat: zemsta maltazara
 • Artur i zemsta Maltazara

  Kontynuacja wspaniałego filmu "Artur i Minimki". Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona ("Angel-A", "Piąty element", "Leon zawodowiec"). Budżet filmu wyniósł 65 milionów euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w...

 • Zemsta futrzaków

  Dla Matki Natury, zemsta smakuje najlepiej, gdy jest to zemsta... futrzasta! W tej prześmiesznej komedii familijnej z przesłaniem chciwi deweloperzy, usiłując zrujnować raj, nierozsądnie wywołują arcyzabawną wojnę między człowiekiem a przyrodą, w której każdy, kto nie nauczy się, że zielony to nie tylko kolor pieniędzy, może marnie skończyć! Po przeprowadzce wraz z rodziną z Chicago w puszcze stanu Oregon, w celu nadzorowania budowy podobno "przyjaznego dla środowiska" osiedla, Dan Sanders...

 • Transformers: Zemsta upadłych

  Kolejna część wspaniałej, kultowej już opowieści o maszynach. Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem...