• Informacje na temat:

  zespół adama darskiego

Artykuły na temat: zespół adama darskiego
 • Nergal i jego zespół zatrzymani w Rosji!

  Adam Darski (36 l.), znany jako „Nergal”, został wraz ze swoim zespołem Behemoth zatrzymany w Rosji! Powodem były ponoć złe wizy.

 • Behemoth: Kolejne protesty

  Po skutecznym odwołaniu koncertu grupy Behemoth w Poznaniu nasilają się kolejne protesty.

 • Zespół Nergala apeluje do Polaków

  Trwa apel Behemotha do potencjalnych dawców szpiku o rejestrowanie się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych. Koledzy z zespołu chorego na białaczkę Adama Darskiego szukają szpiku kostnego dla muzyka.

 • Behemoth: Szalona i niekontrolowana historia

  Zespół Adama "Nergala" Darskiego - Behemoth - zakończył pracę nad teledyskiem do utworu "Lucifer". Ta ponad ośmiominutowa piosenka zamyka album "Evangelion".

 • Nergal zostanie jurorem muzycznego show?!

  Bardzo prawdopodobne, że już niebawem zobaczymy Adama Darskiego w roli jurora nowego muzycznego show telewizyjnej Dwójki!

 • Nergal: "Niosę swój krzyż. Odwrócony"

  "Mam wrażenie, że z jednej strony neguję religię, ale z drugiej jestem blisko niej cały czas" - wyznaje lider grupy Behemoth Adam 'Nergal' Darski.

 • Nergal komponuje utwory na płytę Dody?!

  ...zaczynała karierę w zespole Virgin" - czytamy w "Party". Niedawno pisaliśmy, że związek Darskiego i Rabczewskiej przeżywa kryzys, odkąd Doda zaczęła naciskać narzeczonego, by nawiązali współpracę. Być...

 • Sąd: Zachowanie Nergala prostackie, ale nie jest przestępstwem

  Zachowanie Adama Darskiego było wulgarne i prostackie, ale to nie jest przestępstwo - uznał we wtorek Sąd Okręgowy w Gdańsku, podtrzymując wyrok sądu niższej instancji uniewinniający lidera blackmetalowej grupy Behemoth od zarzutu obrazy uczuć religijnych.

 • Nergal: Jestem poważnie chory

  Grupa, w związku z chorobą artysty, odwołała już zaplanowane koncerty. Na stronie internetowej kapeli pojawiło się oficjalne oświadczenie Darskiego: "Nie chcę was zanudzać szczegółami, ale nie mogę(...) rozmachem. W tej chwili czuję się dobrze, moja głowa jest sfokusowana na walkę z chorobą, wszystko jest pod kontrolą fachowego personelu. Mam przy sobie najwspanialszą i kochającą kobietę, rodzinę, zespół...

 • Skarga kasacyjna ws. uniewinnienia Nergala

  Prokuratura i oskarżyciel posiłkowy wnieśli o kasację w Sądzie Najwyższym wydanego w lutym wyroku uniewinniającego lidera grupy Behemoth Adama Darskiego "Nergala" od zarzutu obrazy uczuć religijnych. W 2007 r. podczas koncertu w Gdyni muzyk podarł Biblię.

Wideo na temat: zespół adama darskiego
 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...