• Informacje na temat:

  zespół audiofeels

Artykuły na temat: zespół audiofeels
 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając znów przeżywa miłosną porażkę

  ...jej jego... życiowe priorytety. Dla niej najważniejsza jest rodzina - synowie i dom - a on na pierwszym miejscu stawia karierę i to na niej przede wszystkim chce się koncentrować. Choć zespół AudioFeels(...) chciałaby iść przez życie, bo ci, których obdarza zaufaniem i uczuciem, zawodzą ją... Gwiazda "Pierwszej miłości" właśnie rozstała się z Patrykiem Ignaczakiem, wokalistą zespołu AudioFeels, dziennikarzem...

 • Złote Audiofeels

  Debiutancki album grupy Audiofeels uzyskał status Złotej płyty.

 • Świetny wynik Audiofeels!

  Znany z "Mam talent" zespół Audiofeels znalazł się na 2. miejscu zestawienia najpopularniejszych płyt w Polsce. To znakomity wynik, zwłaszcza jeżeli mówimy o debiutantach.

 • Audiofeels, "Dzień świra" i opera

  Na specjalne zamówienie Teatru Wielkiego w Poznaniu powstała opera na podstawie utworu Marka Koterskiego. W "Dniu świra" na scenie wystąpi wokalna grupa Audiofeels, finaliści pierwszej edycji "Mam talent".

 • Mateusz Ziółko przed Audiofeels

  - Któremu ze śpiewających uczestników "Mam talent" uda się wydać dobrą płytę? - takie pytanie zadaliśmy w naszej ankiecie.

 • Debiut z "Mam talent"

  3 października ukaże się debiutancki album grupy Audiofeels, laureatów 3. miejsca pierwszej edycji polskiego "Mam talent".

 • Ira triumfuje w Opolu!

  Trzy Superjedynki podczas festiwalu Opole 2010 otrzymał zespół Ira! Dwie statuetki powędrowały w ręce Agnieszki Chylińskiej. Przed koncertem wydawało się, że to ona będzie główną bohaterką sobotniego wieczoru.

 • "Mam talent": Muzyka przegra?

  Dla wszystkich, którzy narzekają, że "Mam talent" powinien nazywać się "Mam talent do śpiewania" mamy dobrą wiadomość. Tym razem to nie wokaliści będą faworytami. Nie znaczy to jednak, że w sobotnim, ostatnim już półfinale programu zabraknie muzycznych talentów.

 • Superjedynki: Wiemy, co zaśpiewają!

  W Opolu zakończyły się próby do koncertu "Superjedynki", podczas którego nagrodzeni zostaną wykonawcy wskazani przez publiczność w sms-owym głosowaniu.

Wideo na temat: zespół audiofeels
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.