• Informacje na temat:

  zespół bee gees

Artykuły na temat: zespół bee gees
 • Marlena Drozdowska: "Mydełko Fa" znała cała Polska, nie zarobiła na nim ani grosza

  ..., Charlesem Aznavourem, zespołem Bee Gees, Cliffem Richardem. Fantastycznymi zawodowcami i bardzo skromnymi ludźmi. Pamiętam, jak Cliff Richard podszedł do mnie, przedstawił się i serdecznie przywitał(...) o poranku" (POSŁUCHAJ) do słów Jonasza Kofty i muzyką Juliusza Loranca, śpiewałam z Grupą I. Chcieliśmy, by zespół nazywał się "&", ale dowiedzieliśmy się, że "przecież jest świetny polski...

 • Muzyka łagodzi obyczaje? Raczej nie w Guantanamo

  Tortury można przeprowadzać w różny sposób. Jak pokazuje niedawno opublikowany raport Komisji Senatu USA w dzisiejszych czasach można stosować jeszcze bardziej wymyślne środki przekonywania więźniów niż było to kilkadziesiąt lub kilkaset lat temu. Jedną z metod, stosowanych przez żołnierzy Stanów Zjednoczonych było puszczanie więźniom muzyki.

 • Wokalista Bee Gees w Polsce

  29 maja w Sali Kongresowej w Warszawie wystąpi Robin Gibb, jeden z wokalistów grupy Bee Gees. Usłyszymy największe przeboje tego rodzinnego tria.

 • Koniec Bee Gees

  W związku ze śmiercią Maurice'a Gibba, jednego z członków słynnej grupy Bee Gees, pozostali wokaliści postanowili zakończyć jej karierę. Barry i Robin Gibbowie, bracia zmarłego, stwierdzili, że bez Maurice'a w szeregach zespołu ta nazwa nie ma prawa istnieć publicznie.

 • Przewodnik rockowy: Maurice Gibb, "ofiara" Johna Lennona

  Kto wśród choć trochę starszych nastolatków nie zna Bee Gees? Kto nie kojarzy z nimi tanecznych superprzebojów ze "Stayin' Alive", "Night Fever" i "Tragedy" na czele? Odpowiedź brzmi zapewne: - (chyba) nikt!

 • Robin Gibb nie żyje

  Robin Gibb, który wraz z dwoma braćmi stworzył brytyjską grupę Bee Gees, zmarł w niedzielę (20 maja) w wieku lat 62 po długiej walce z rakiem - poinformowała rodzina.

 • Bee Gees: Trasa koncertowa w 2002 roku

  Członkowie legendarnej grupy Bee Gees zamierzają wyruszyć w 2002 roku na światowe tournee, w ramach którego zagrają prawie 100 koncertów. Trasa rozpocznie się w Azji, a następnie obejmie swym zasięgiem Europę, Australię i obydwie Ameryki. Ostatnia trasa Bee Gees odbyła się w 1999 roku i składała się zaledwie z sześciu występów. Każdy odbył się wówczas na innym kontynencie. Na wielką skalę bracia

 • Maurice Gibb nie żyje

  Maurice Gibb, jeden z trzech braci tworzących znany w latach 70. zespół Bee Gees, zmarł w szpitalu w Miami w wyniku przebytego zawału serca, poinformowała w niedzielę, 12 stycznia, rodzina muzyka. Muzyk miał 53 lata.

 • Klątwa

  Było czterech braci. Trzech nie żyje. Odeszli przedwcześnie. Został już tylko najstarszy z nich, znany z niepowtarzalnego falsetu 65-letni Barry Gibb.

 • Pogrzeb Maurice'a Gibba

  Maurice Gibb, jeden z trzech braci tworzących znany w latach 70. zespół Bee Gees, został pochowany w Miami Beach na Florydzie. W uroczystości pogrzebowej, która odbyła się w środę, 15 stycznia, wzięło udział ponad 200 osób, w tym Michael Jackson i szereg innych gwiazd.

Wideo na temat: zespół bee gees
 • Pszczółka Maja. Film

  Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej...

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.