• Informacje na temat:

  zespół ewy farny

Artykuły na temat: zespół ewy farny
 • Halina Mlynkova oschle o ślubie Ewy Farnej! Komentuje brak zaproszenia!

  Ślub Ewy Farnej (24 l.) był sporym zaskoczeniem dla jej fanów, bo do ostatnich chwil utrzymała go w tajemnicy. Nie zaprosiła także zbyt wielu gości, a wśród tych wybranych zabrakło Haliny Mlynkovej (40 l.). Teraz wokalistka postanowiła to skomentować.

 • "Must Be The Music": Disco polo nie przejdzie!

  Dowodzona przez Ukrainkę grupa Lesja wyrosła na jednego z faworytów ósmej edycji muzycznego show Polsatu. Sprawdźcie naszą relację z trzeciego odcinka.

 • Ewa Farna swoje szczęście zawdzięcza modlitwie! Ocaliła ją wiara!

  ...zapisane, że wszystkie wymagania wobec Ewy mają być zgodne z dekalogiem. "Mam zasady, w życiu kieruję się dziesięcioma przykazaniami" - mówi bez ogródek gwiazda. Nie ukrywa, że w laickich Czechach jej(...) i przyjaźnili. Połączyła ich miłość do muzyki. Martin grał w zespole Ewy i powoli zjednywał sobie serce dziewczyny. Sakramentalne "tak" powiedzieli w kościele w Bystrzycy na Zaolziu, tym samym...

 • "X Factor": Drużyna Ewy Farnej w rozsypce

  Jeszcze na etapie domów jurorskich grupa Ewy Farnej wydawała się najmocniejsza w czwartej edycji "X Factor". Co się stało?

 • Polskie gwiazdy na koncertach. Gdzie jeszcze wystąpią nasi ulubieńcy?

  ...z lokali na ulicy Bułgarskiej. Fani Ewy Farnej nie mają powodów do narzekania. Ich gwiazda gra naprawdę sporo. We wrześniu będziecie ją mogli zobaczyć m.in. 1 września w Będzinie, a następnego dnia(...) AKCENT 30 sierpnia w Hajnówce.  Zespół BAJM w tym roku świętuje swój jubileusz. Koncertów po wakacjach więc nie będzie brakować.  Aktualnie Beata i spółka szykują się na listopad. Wystąpią m.in...

 • "X Factor": Magdalena Bal i Hatbreakers poza programem

  Po jednym podopiecznym stracili w kolejnym odcinku "X Factor" Kuba Wojewódzki i Ewa Farna. W dogrywce nieoczekiwanie musiała śpiewać uznawana za faworytkę Marta Bijan.

 • Rozdano Eska Music Awards

  ...mniej i bardziej udanymi dowcipami. Na szczęście na gali Eski mało było gadania, a więcej muzyki. Jako pierwszy zaskoczył niezwykły duet Ewy Farny z zespołem Kombi. Mimo małego niedopracowania ze strony(...) w kategorii Zespół Roku Polska. Statuetkę mogła zgarnąć tylko jedna kapela: Afromental. Artyści wchodząc na scenę zapowiedzieli, że już niedługo ukaże się ich nowy album, przy pomocy którego muzycy "skopią...

 • Ewa i Kuba: Młode gwiazdy w duecie

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Oto ja" w wykonaniu duetu młodych gwiazd Ewy Farny i Kuby Molędy. Utwór zapowiada film "Camp Rock".

 • Ewa Farna i Kuba Molęda: Nie zmieniajmy nic

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Nie zmieniajmy nic" w wykonaniu Ewy Farny i Kuby Molędy. Utwór promuje młodzieżowy film "Camp Rock 2".

 • "X Factor": Napięcie rośnie!

  W czwartej edycji programu "X Factor" zostało już tylko czworo uczestników! W sobotę, 17 maja, z programem musieli pożegnać się Cała Góra Barwinków i Trzynasta w Samo Południe. Tym samym Kuba Wojewódzki stracił już wszystkich podopiecznych!

Wideo na temat: zespół ewy farny
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.