• Informacje na temat:

  zespół feel

Artykuły na temat: zespół feel
 • Zespół Feel zbawił Polskę?

  Choć towarzyszy mu cała formacja Feel, to jednak Kupicha jest w świetle reflektorów. Stał się idolem, autorytetem, kumplem z ekranu, ziomkiem. Przy okazji jest skromny, wyluzowany, uśmiechnięty. I potrafi przemawiać do publiki, lubią go media. Podobnie było z Sewerynem Krajewskim. Dopóki był liderem, zespół odnosił ogromne sukcesy. Krajewski również pełnił rolę autorytetu. Historia więc się...

 • Feel "Twoje włosy rozwiał wiatr": Nowy wizerunek Piotra Kupichy

  Dawno nie słyszana grupa Feel nagrywa nowy teledysk do piosenki "Twoje włosy rozwiał wiatr".

 • Feel jak Doda

  Na rynku pojawiły się gadżety promocyjne zespołu Feel. Oczywiście trzeba za nie zapłacić i to całkiem niemało.

 • Suicidal Tendencies w Warszawie na Rock In Summer

  Znany jest już pełen skład koncertu cyklu Rock In Summer, który odbędzie się 16 czerwca w Amfiteatrze Parku Sowińskiego w Warszawie. Do ogłoszonej już grupy Body Count, której przewodzi Ice-T, dołączył zespół Suicidal Tendencies.

 • Feel przestaje koncertować!

  Niestety, to jedyna dobra wiadomość. Dwie kolejne są bardzo złe. Pierwsza: zespół schodzi ze sceny tylko na pół roku, i druga: przerwa związana jest z pracami nad nową płytą.

 • Kaliber 44: Kolejna zapowiedź powrotu

  Od momentu pierwszych zapowiedzi powrotu legendarnej grupy Kaliber 44 minęły już niemal dwa lata. Jednak w dalszym ciągu materiał nie ujrzał światła dziennego. Pojawiła się natomiast kolejna informacja od Abradaba.

 • Platyna dla Feel

  Kolejny sukces na koncie formacji Feel. Grupa otrzymała Platynową Płytę za swój debiutancki krążek.

 • Czerwone Gitary mają 50 lat (nowa płyta "Jeszcze raz")

  Singel "Czerwona gitara" to nowy utwór Czerwonych Gitar opublikowany w dniu 50. rocznicy powstania zespołu. "Polscy The Beatles" 10 marca wyda nowy album "Jeszcze raz".

 • Feel pokonał wszystkich

  Młody zespół Feel zgarnia w tym roku nagrodę za nagrodą. Podczas 45. KFPP w Opolu praktycznie zdominował plebiscyt Superjedynki - cztery nominacje i aż trzy nagrody!

 • Archive na czterech koncertach w Polsce

  Pod koniec marca na cztery występy przyjedzie do naszego kraju brytyjska grupa Archive.

Wideo na temat: zespół feel
 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1669.

  udaje się do Feel Good, gdzie próbuje wytłumaczyć Cieślakom, że nie tknął Zuzi. Zdzisio rzuca się na Zbrowskiego z pięściami. Tymczasem Klaudia pakuje rzeczy męża i nie zamierza pozwolić mu wrócić do domu. Pracownicy Biomeru obawiają się czekającego ich bezrobocia, żałują też, że ich zespół się rozpadnie. Nieoczekiwanie Brygida składa Władkowi propozycję.

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.