• Informacje na temat:

  zespół gorillaz

Artykuły na temat: zespół gorillaz
 • Gorillaz powracają. Będzie nowa płyta

  Współtwórca animowanego zespołu Gorillaz, Jamie Hewlett, ogłosił, że popularny zespół szykuje powrót.

 • Blur "There Are Too Many Of Us": Damon i spółka w formie

  Słynna brytyjska grupa Blur opublikowała nowy utwór - "There Are Too Many Of Us".

 • Blur "The Magic Whip": Nowa płyta po 12 latach

  Kultowa grupa Blur powraca z nowym albumem "The Magic Whip". Jest to ich pierwszy materiał studyjny od czasu "Think Tank" z 2003 oku.

 • Electronic Beats Festival ogłosił pierwszych wykonawców

  Metronomy, Highasakite, Adi Ulmansky, Gilles Peterson i Motor City Drum Ensemble to gwiazdy kolejnej polskiej odsłony festiwalu Electronic Beats. Impreza odbędzie się w Warszawie 27 lutego 2015 r.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Horror Gorillaz

  Damon Albarn, lider projektu Gorillaz, zaprosił do współpracy londyński zespół The Horrors.

 • Członkowie brytyjskiej formacji Gorillaz, o której bardzo często mówi się "wirtualny zespół", zgodzili się zostać bohaterami gry komputerowej przygotowanej dla potrzeb programu telewizyjnego PlayJam.

 • Damon Albarn: Odkładam Gorillaz do pudełka

  Lider zespołu Gorillaz Damon Albarn oznajmił, że jego grupa zawiesza swoją działalność na 2011 rok. Muzyk ma zamiar poświęcić ten czas na pracę nad nowym spektaklem scenicznym.

 • Pokolorowani Gorillaz

  "Demon Days" to tytuł drugiego albumu animowanej formacji Gorillaz. Tym razem za większość materiału na płycie odpowiedzialna jest gitarzystka Noodle, a na albumie pojawi się zestaw znamienitych gości.

 • Zostań członkiem Gorillaz!

  Animowana angielska grupa Gorillaz, kierowana przez Damona Albarna z Blur i znanego rysownika komiksów Jamiego Hewletta, powróci w 2005 roku do aktywnej działalności. Zespół poszukuje obecnie nowych członków i w tym celu przeprowadzi konkurs, wzorowany nieco na programie "Idol".

Wideo na temat: zespół gorillaz
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.