• Informacje na temat:

  zespół gotye

Artykuły na temat: zespół gotye
 • Brytyjczycy jak zahipnotyzowani: Ponownie Gotye!

  Singel "Somebody That I Used To Know" Gotye już po raz piąty znalazł się na szczycie oficjalnej brytyjskiej listy przebojów. Dodajmy, że piosenka z tygodnia na tydzień jest coraz popularniejsza również w USA (5. miejsce na liście "Billboardu").

 • "W bibliotece płacili za nadgodziny"

  Czy Gotye znienawidził swój największy przebój? Z czego się utrzymywał, kiedy nie był jeszcze znany? Tego dowiecie się z naszego wywiadu! O ekstremalnej popularności, oszczędzaniu na jedzeniu, pracy w bibliotece i właściwej wymowie pseudonimu z Gotye rozmawiał Michał Michalak.

 • To już oficjalne: Gotye w Polsce

  5 listopada na warszawskim Torwarze wystąpi Gotye, znany z wielkiego przeboju "Somebody That I Used To Know"!

 • "Przebłyski przyszłości z innego wymiaru"

  Za sprawą piosenki "Somebody That I Used To Know" belgijsko-australijski muzyk o pseudonimie Gotye stał się wykonawcą rozpoznawalnym na całym świecie.

 • 2012: Rok głośnych premier

  W nadchodzących miesiącach sporo będzie się działo na muzycznym rynku, bo nowe albumy zapowiedzieli tacy giganci jak Leonard Cohen, Bruce Springsteen, Paul McCartney czy przede wszystkim Madonna. Fani oczekujący powiewu świeżości w muzyce mainstreamowej również nie będą narzekać, bo ten zapewnią wydawnictwa nowych gwiazd pop: Gotye czy Lany Del Ray.

 • USA: 22 hity Rihanny

  Rihanna umieściła już 22. singel w czołowej dziesiątce amerykańskiej listy przebojów.

 • Największy sukces w karierze Jacka White'a

  Jack White doczekał się swojego pierwszego w karierze numeru jeden na liście "Billboardu".

 • Okazała się lepsza od Norah Jones i B.o.B!

  Trzy głośne nowości biły się o 1. miejsce na liście "Billboardu". Najpopularniejszym albumem w USA został longplay "Blown Away" 29-letniej wokalistki country Carrie Underwood.

 • Virale 2012: Jazzowe disco polo i dubstepowy mięsny jeż

  Od pewnego czasu podsumowania muzyczne nie mogą obyć się bez listy najpopularniejszych i najlepszych virali. Poniżej publikujemy dziesięć najbardziej intrygujących i najchętniej oglądanych wideo 2012 roku.

 • Płyta Katy Perry zanotowała wzrost sprzedaży o 417%!

  Chris Brown z najlepiej sprzedającą się płytą w USA. Katy Perry nieoczekiwanie na 2. miejscu.

Wideo na temat: zespół gotye
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.