• Informacje na temat:

  zespół kamil bednarek

Artykuły na temat: zespół kamil bednarek
 • Bednarek miał operację

  ...​Najgorętsze nazwisko show-biznesu. Idealista z głową pełną marzeń. Jak zmienił go sukces? Czy doszedł do siebie po operacji? Kamil Bednarek w rozmowie z magazynem SHOW.

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Agnieszka Chylińska - rekordowe stawki za koncert sylwestrowy!

  ...sylwestrowe stawki. Polsat na sylwestra w Katowicach wynajął Beatę Kozidrak z Bajmem. Zespół zawsze miał rekordowe honoraria, a że ten koncert mógł być ich ostatnim wspólnym, wynegocjowali stawkę minimum 100 tys. zł. Pozostali - Sylwia Grzeszczak, Kamil Bednarek, zespoły Feel i Enej mogli liczyć na zarobek rzędu 50-80 tys. zł. Z kolei w Warszawie na sylwestrze transmitowanym przez TVN...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Perfect i Ania Frontczak razem

  W najbliższy piątek (10 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez zespół Perfect z drugą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Frontczak. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

 • Tyle gwiazdy zarobią w wakacje

  .... Zespół Krzysztofa Cugowskiego zarobi ponad 900 tys. za jedyne 13 występów! Więcej na scenie będzie też Beaty Kozidrak i Bajmu, który w tym roku obchodzi jubileusz 35-lecia. Zespół zagra 13 razy za 650 tys. Kamil Bednarek, znany z "Mam talent" i "Bitwy na głosy", zaśpiewa tego lata ponad 30 koncertów, zgarniając 450 tys. - 15 tys. za koncert. Za to muzycy grupy Enej (ubiegłoroczni zwycięzcy...

 • 25 lat RMF FM: Wyjątkowe duety na płycie

  3 lutego ukaże się płyta będąca muzycznym podsumowaniem 25-lecia Radia RMF FM.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  .... Niedługo później Maria znajduje kompletnie pijanego syna. odc. 2863 Dyrektorka szpitala nie odpuszcza w sprawie feralnej operacji przeprowadzonej przez Kamila. Ostrowski w końcu musi jej powiedzieć(...) Kosowski i jego zespół cieszą się z tego sukcesu. Udział w remoncie miał także sandomierski proboszcz. Następnego dnia w lokalnej gazecie pojawia się artykuł szkalujący dobre imię specjalisty. Kilka...

 • Haydamaky "Ukrop": O Ukrainie z podniesioną głową

  20 kwietnia w klubie Hydrozagadka w Warszawie odbędzie się koncertowa premiera płyty "Ukrop" ukraińskiej grupy Haydamaky.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Kamil Bednarek: Czasami zatykam uszy

  "Nie lubię pracy w studio" - przyznaje Kamil Bednarek, który najchętniej nowe piosenki nagrywałby w domu w rodzinnych Lipkach.