• Informacje na temat:

  zespół m.e.m

Artykuły na temat: zespół m.e.m
 • "Klan": Monika Dryl i jej pasje

  ...swój zespół, The Monica Quintet, dziś śpiewam solo. Przygotowuję się do wydania płyty, myślę, że pojawi się wiosną. Ostatnio wzięłam udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który dostarczył mi...

 • Nie będzie powrotu Exumer

  Pomimo doskonale przyjętego koncertu na tegorocznej edycji festiwalu Wacken Open Air, legendarna niemiecka formacja Exumer nie planuje powrotu. Mem Von Stein, wokalista zespołu, twierdzi, że było to tylko jednorazowe przedsięwzięcie. Każdy z muzyków zajęty jest pracą z innymi grupami.

 • Internet śmieje się z Natalii Lesz

  Niefortunny wpis na blogu Natalii Lesz wywołał w internecie prawdziwą burzę. Burzę drwin i memów. Czym podpadła wokalistka?

 • "Must Be The Music": Bunt discopolowców

  Jurorzy położyli tamę zapowiadanej fali przeróbek przeboju "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend. "Każdego krytykujecie od razu" - denerwowali się po negatywnej ocenie członkowie discopolowego duetu Sexiboys.

 • Dla zmarłego wokalisty

  Uczcić pamięć Mirka Breguły, nieżyjącego wokalisty grupy Universe - taki cel przyświeca organizatorom I Festiwalu Młodych Talentów im. Mirka Breguły. Dwudniowa impreza (21 i 22 lutego) odbywa się w Chorzowie.

 • David Bowie: Gwiazdy i szaleństwo

  Do sieci trafił nowy singel z nadchodzącej płyty Davida Bowie. Poniżej możecie zobaczyć teledysk "The Stars (Are Out Tonight)".

 • "Uwielbiam agresywną muzykę"

  Wydany w 1986 roku album "Possessed By Fire" był jednym z pierwszych wydawnictw z ekstremalnym metalem, które ukazały się oficjalnie w socjalistycznej...

 • "Duża doza autoironii"

  Kuba Sienkiewicz znany jest szerszej publiczności jako wokalista zespołu Elektryczne Gitary, który wylansował wiele przebojów, takich jak "Jestem z miasta", "Człowiek z liściem", "Kiler" czy "Dzieci". Od czasu do czasu artystę nachodzi jednak ochota, aby zaprezentować ludziom nieco inną twarz. Wówczas wydaje płytę sygnowaną własnym nazwiskiem. Dotychczas ukazało się pięć takich albumów, z których najnowszy, zatytułowany "Powrót brata", trafił do sklepów na początku czerwca 2003 r. Z tej...

Wideo na temat: zespół m.e.m
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.