• Informacje na temat:

  zespół misz masz

Artykuły na temat: zespół misz masz
 • Polacy potrzebują nowych rzeczy!

  Kasia Wilk dała się poznać jako wokalistka towarzysząca takim wykonawcom, jak grupa Kto To, raper Mezo czy zespół Dreamland. W 2008 roku piosenkarka zdecydowała zadebiutować solowym singlem "Pierwszy raz", który zwiastował pierwszą płytę Kasi.

 • James Lavelle: czas na zmiany

  James Lavelle, założyciel wytwórni Mo'Wax i lider grupy Unkle, przyznał, że nadszedł czas, aby na jakiś czas odsunąć zespół na bok i zająć się wytwórnią. Lavelle chce całkowicie zmienić strukturę firmy i powrócić do pracy jako DJ.

 • "Polacy potrzebują nowych rzeczy!"

  Kasia Wilk dała się poznać jako wokalistka towarzysząca takim wykonawcom, jak grupa Kto To, raper Mezo czy zespół Dreamland. W 2008 roku piosenkarka zdecydowała zadebiutować solowym singlem "Pierwszy raz", który zwiastował pierwszą płytę Kasi.

 • "Powierzchowność jest inspirująca"

  Krakowski zespół SoundQ może być sporym zaskoczeniem dla fanów grających ciężką muzykę grup Thy Disease i Delight. To w tych formacjach za klawisze odpowiada Kuba Kubica, który w SoundQ stanął za mikrofonem i odpowiada za całokształt brzmienia.

 • Leszcze się bawią

  - Gramy rocka sympatycznego - śmieje się Maciej Miecznikowski, wokalista Leszczy. Grupa wystąpi w tegorocznym konkursie Premiery na festiwalu w Opolu z piosenką "Tak się bawi nasza klasa" .

 • "Nie osiągnąłem jeszcze wszystkiego"

  Ray Wilson popularność zdobył z zespołem Stiltskin (wielki przebój "Inside"), ale znaczące miejsce w jego artystycznym CV ma posada wokalisty w grupie Genesis. Z okazji wydania boxu "Genesis vs. Stiltskin" szkocki wokalista spotkał się z Emilią Chmielińską.

 • "Narodziny, przekazanie życia i nieodzowna śmierć"

  Działająca od 1994 roku rockowa grupa Jaad dała się poznać z szerokiej publiczności za sprawą występów na Przystanku Woodstock (w 1997 roku w Żarach otwierali festiwal). W 2008 roku do zespołu dołączył nowy wokalista, znany z "Szansy na sukces" Mariusz Warzyńczyk, i z nim w składzie Jaad wydał trzecią płytę "Trzy elementy".

 • Owsiak: "Zaskoczymy wszystkich ludzi"

  Setki, tysiące znów wyruszą na przełomie lipca i sierpnia do Kostrzyna nad Odrą, gdzie odbędzie się XVI Przystanek Woodstock. Znów utworzą tętniące życiem festiwalowe miasteczko, wielki świat nie tylko z muzyką w tle (także spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych, liczne warsztaty, tematyczne wioski itp.).

 • "Muzyka jest moją religią"

  Dan Swanö to człowiek-instytucja na szwedzkiej scenie metalowej. Chociaż zawężanie jego działalności tylko do metalu jest chyba przesadnym uproszczeniem....