• Informacje na temat:

  zespół panic

Artykuły na temat: zespół panic
 • The Panic Channel: Następca Jane's Addiction?

  Steve Isaacs, wokalista nowej formacji The Panic Channel, na niemal każdym kroku podkreśla, że jego zespół nie jest następcą Jane's Addiction. Jednak musi sobie zdawać sprawę, że nie uniknie takich porównań, szczególnie, że resztę składu stanowią trzej muzycy tworzący wcześniej właśnie Jane's Addiction.

 • Panic! At The Disco: Tego nie wypocisz!

  "A Fever You Can't Sweat Out" to debiutancki album pochodzącego z Las Vegas kwartetu o oryginalnej nazwie Panic! At The Disco. Grupa osiągnęła - jak na formację niezależną - spory sukces w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych (ponad pół miliona sprzedanych płyt). Teraz czas na Polskę - album możecie wygrać w specjalnym konkursie INTERIA.PL!

 • USA: Miley Cyrus przed Panic! At The Disco

  Album "Bangerz" Miley Cyrus to najlepiej sprzedająca się płyta w USA. Najwyraźniej kontrowersje związane ze zmianą wizerunku wyszły wokalistce na dobre.

 • Wokalista skręcił kostkę na koncercie i... śpiewał dalej!

  Podczas występu grupy Panic! At The Disco w Pompano Beach wokalista Brendon Urie doznał kontuzji. To nie przeszkodziło mu jednak kontynuować koncertu.

 • "Frustracja czyni nas lepszymi"

  Amerykański zespół Panic! At The Disco skurczył się w ostatnich miesiącach i liczy sobie tylko dwóch stałych członków. To wokalista Brendon Urie i perkusista Spencer Smith, który wraz z Ryanem Rossem, zakładał grupę.

 • Perry Farrell: Nowy zespół

  Trwają ostatnie prace przy miksach materiału na debiutancką płytę formacji Satellite Party. Pod tą nazwą kryje się nowy zespół tworzony przez Perry'ego Farrella, legendarnego wokalistę nieistniejących już grup Jane's Addiction i Porno For Pyros, a także pomysłodawcę słynnego objazdowego festiwalu Lollapalooza. Podobno wkrótce ma zostać podpisany kontrakt płytowy na wydanie debiutu, którego

 • U2 - najlepszy koncertowy zespół świata

  U2 to najlepszy koncertowy zespół na świecie - uznali czytelnicy amerykańskiego pisma "Rolling Stone". W trwającym od maja plebiscycie wzięło udział ponad 28 tysięcy fanów muzyki. Głosować można było na każdego wykonawcę, który koncertował w ciągu ostatnich kilku lat.

 • Kraków: Kolejne gwiazdy

  Panic! At The Disco oraz The Big Pink to zespoły, które zagrają na Coke Live Music Festival 2010 obok wcześniej ogłoszonych Muse, The Chemical Brothers, 30 Seconds To Mars i N.E.R.D.

 • Dave Navarro z Motley Crue?

  Na internetowych forach pojawiły się informacje o nowym gitarzyście zreformowanej grupy Motley Crue. Ze względu na kiepski stan zdrowia Micka Marsa, nowym muzykiem zespołu miałby zostać Dave Navarro, grający kiedyś w Jane's Addiction.

 • Jane's Addiction: Co dalej?

  Raptem kilka dni temu ogłoszono rozpad amerykańskiej grupy Jane's Addiction, a już trójka muzyków z jej składu - gitarzysta Dave Navarro, basista Chris Channey i perkusista Stephen Perkins - założyła nowy, jeszcze nie nazwany zespół. Za mikrofonem Perry'ego Farrella zastąpił Steve Isaacs, wokalista Skycycle.

Wideo na temat: zespół panic
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.